Lista ocen Volvo 440 (120) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Volvo Driver
Hatchback 1.7 102KM 75kW
Przestrzeń przeogromna. Auto z 1990 w którym masz regulacje położenia fotela kierowcy, wysokości, naprężenia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i kąta nachylenia, w podstawowej wersji auta! Pasażerowie z tyłu leżą, a z przodu mógłby swobodnie jeździć Roman Giertych.
~tomek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jak na auto klasy kompaktowej to przestrzeni jest pod dostatkiem zarówno z przodu jak i z tyłu , wygodne fotele z przodu i dobrze wyprofilowana kanapa z tyłu, sporo przestrzeni nad głową -mam 195cm,, wydaje mi sie ze jest lepiej niz w audi b4, golf 3 moze sie schować
~peter
Hatchback 1.7 102KM 75kW
Wydaje sie mało miejsca z przodu lecz podczas jazdy jest super jak w foteliku u cioci. Miłem w swoim siedzenia kubełkowe bardzo dobrze trzymały na boki. z tyłu kanapa troche nisko przez co jazda w 3 osoby na dalekie trasy utrudniona (porównuje z 300-setką)
~Lukas
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Drugi po zawieszeniu najmocniejszy punkt. Z przodu jak w samolocie. Nie spotkalem sie z wygodniejszym fotelem. Jedziesz, jedziesz a wysiadac i tak nie trzeba. Doskonaly komfort na dalekie trasy. Z tylu u siebie nie jezdzilem :), ale tez ok.
~lknphu@tlen.pl
Hatchback 1.7 87KM 64kW
Jak na tą wielkośc autka to bdb, mimo, że mam koło 2m wzrostu, czuję się świetnie a przy niskim kierowcy mogę nawet usiąśc swobodnie z tyłu. Duże brawa za szerokość wnętrza - koniec ze szturchaniem się łokciami
~cendra2@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przód wystarczająco, ale jak ktoś ma podróżować za kierowcą (czyli za mną 185cm wzrostu) to ma niezbyt wiele miejsca... Dla 4 osób jest ok, w więcej w dalsze trasy nie miałem okazji podróżować...
~almiro27@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak dla mnie więcej nie potrzeba... Fotele robione "na miare", szwagier na początku się śmiał że Volvo jeżdże, do momentu jak wsiadł i się przejechał... Teraz sam odbudowywuje sobie V245 z 1975 roku :D
~MarKo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na auto z lat `90 miejsca sporo, w porównaniu z dzisiajszymi - wystarczająca, przy wysuniętym na max przednim fotelu jest miejsce na dosyć nogi z tyłu. Trochę ciasno dla 5 osób na dłuższą trasę.
~laszlo
Hatchback 2.0 110KM 81kW
z przodu miejsca dla najbardziej wybrednego. Natomiast z tyłu nie jest tak wesoło. Kanapa jest niezykle wygodna, ale osoby ok 180 cm będą miały mało miejsca. Ja nie nażekam bo prowadzę :)
~rado
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Pod tym względem nie znam lepszego samochodu w tym przedziale cenowym. Najlepsze siedzenia z przodu z jakimi miałem doczynienia. Po przejechaniu 500 km nic nie boli, nie drętwieje - po prostu super.