Lista ocen Volvo 440 (120) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przestrzen kierowcy bez zastrzezen. Z tylu jest Ok ale martwi fakt braku zaglowkow. Przy odsunietych fotelach przednich calkowicie do tylu nie ma miejsca na nogi.
~Almiro
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Fotele są chyba robione na zamówienie moich pleców i d..y, robię w autku 1000km i bardziej znudzony jestem jazdą jak zmęczony...(było: Nic dodać nic ująć)
~Adi
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Dużo miejsca dla pasażerów z tyłu, z przodu też niejest najgorzej ale ja jestem wysoki i mógłby się jeszcze odsówać bardziej fotel kierowcy :)
~Slayu
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Mnóstwo miejsca i bardzo wygodny samochód- gdybym nie był właścicielem prawdopodobnie jeździłbym zawsze jako pasażer ^^.
~mikilys
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Lekko mało miejsca na moje nogi. Pasażerowie mają tego więcej, choć z tyłu jeśli z przodu siedzą długonodzy to zaczyna być ciasno.
~nieznajomteem@wp,pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
z przodu miejsca pod dostatkiem z tylu trochę gorzej , bardzo wygodne siedzenie kierowcy nawet po długiej trasie nie czuć zmęczenia.
~ADIK
Hatchback 1.7 87KM 64kW
Miejsca dużo nie narzekam . Wcześniej miałem peugeota 405 więc tam miejsca było bardzo dużo !! w 440 jest ok :D
~benny33@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
mam wrarzenie ze pasazerowie maja wiecej miejsca niz kierowca. szczegolnie prawa noge nie ma o co oprzec jezdzi sie jak cnotka
~Peps
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na swoja klase zapewnie sporo miejsca.Fotele maja troche slabe trzymanie boczne sa wygodne i nawet dluga podroz w nich nie meczy.
~Obiektywny Właściciel
Hatchback 1.8 90KM 66kW
dla pasazerow miejsca pod dostatkiem (przod i tyl) chodz kierowca musi sie nagimnastykowac aby zajac pozycje za kierownica