Oceny Volvo 440 1.9 TD 90KM 66kW 1994-1996

Najnowsze oceny Volvo 440 1.9 TD 90KM 66kW 1994-1996

4,1
~nienazwany
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Volvo 440 to bardzo sympatyczne i niedoceniane autko. Wiele osób traktuje ja jako gorszego brata kultowych modeli takich jak 850 czy 940. Niestety po części jest to prawda, ponieważ auto nie jest ani tak przestronne, ani tak wygodne ani tak odporne na upływ czasu jak wspomniane modele. Nie ma się co oszukiwać - V440 starzeje się dużo bardziej niż pozostałe modele. Z drugiej strony nie każdy potrzebuje prawie 5 metrowej limuzyny z silnikiem...
~wojtecki83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód ma może swoje mankamenty jednak przyjemność z jazdy i fakt że jest to Volvo rekompensuje wszystko. Ja przez ten model zakochałem sie w tej marce i teraz następny samochód jaki kupie będzie marki Volvo. Volvo i nic więcej
~adamm24@op.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
dalem mu 5 ale to troche na wyrost. zapłacilem za niego 200 euro nie byl idealny troche dolozylem na samym poczatku, ale 8 miesiecy ciesze sie na prawde super autem w ktorym nic sie nie psuje. ma chyba wszystko co w tych czasach montowano w samochodach, bardzo wygodny
~Raban
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód spełnia normy rodzinnego samochodu z bogatym wyposażeniem ekonomicznym sieknikiem za małe pieniądze! Wygląd może odbiega od normy, ale od MELEXA jest ładniejszy. Auto bezpieczne z renomą i marką. Nie jest to oklepany OPEL czy Powypadkowy GOLF III. Szwedzi do konstruowania mieli tylko siekerkę i saperkę, ale wyszło ima nawet!
~lukiq
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
swietne auto chyba szybko sie go nie pozbede kupilem go za niewielkie pieniadze i troche inwestuje w wyglad, samochod naprawde piekny, skora, klima,alufelgi, podgrzewane siedzienia, lusterka, abs, wspomaganie kierownicy, elektryczne lusterka i szyby ,cos pieknego :). Polecam wszystkim
~Almiro
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Po przejechaniu tym autkiem ok.50kkm spokojnie mogę rzec że zakup był udany, jazda nim to prawdziwa frajda, moc w silniku (92KM) wystarczająca do sprawnego poruszania się i w mieście i na trasie, starą opinię sprzed 1,5 roku podtrzymuję! (było: Ostatnio czytałem że to autko klasy Golfa 3 / Vento... Bez urazy ale nie zamienię nawet za dopłatą... Wcześniej jeździlem 340D i brakowało mi conieco mocy... teraz już nie ale co tylny napęd w 340 to...
~Marcin
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Stare ale jare. Mam pełne wyposażenie ( klima, skóra itd) i tak szybko sie go nie pozbęde. Auto jest bardzo wygodne. A co do amorków i sprzęgła to nic nie jest wieczne. Przy tym przebiegu to przymykam na to oczy.
~jastka@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Po kilku maluchach, dwu Skodach 105, Volvie 340 Diesel Ten oczywiście jest marszem do przodu. Moja opinia jest krótka: Tylko Volvo! (chociaż ortodoksi mówią, że to holenderski samochód), tylko diesel turbo! Wniosek: S lub V-40 TD na przyszłość. A najpiękniejszym samochodem świata jest i tak Volvo 850 oczywiście TD. Tylko po co mi taki duży?
~volvouser1992
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Warto warto jeszcze raz warto ponoć ma strasznie grube blachy przez co jest bezpieczne ;-)
3,7
~marcin42
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
ogólnie autko całkiem przyzwoite za rozsądną cenę , pomimo wieku