Lista ocen Volvo 440 1.9 TD 90KM 66kW 1994-1996 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nienazwany
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Z przodu jest bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i dla pasażera - jazda z przodu to sama przyjemność. Pozytywnie o miejscu dla kierowcy wypowiedział się nawet kolega mierzący prawie 2 metry, a jego trudno zadowolić :) Z tyłu niestety jest gorzej - 2 osoby mieszczą się bez problemu, choć i tak nie pozostaje im zbyt dużo miejsca na nogi. Chociaż przy tej długości samochodu nie jest źle i nawet siedząc z tyłu można wygodnie...
~Raban
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Tutaj zaczyna się historia doskonałej jazdy. Volvo to statek, fotele to praca wielu naukowców od ortopedii, jakby ulane dla mnie, posiadają regulację lędźwiową wysokości , pochylenia, naprawde można zasiąśc tak, ze nie chce się wysiadać, regulacja kierownicy dopełnia ideału. Pasażer z tej wygody zasypia już przy wyjeździe z podwórka, nikt nie nażeka, nawet Ci z tyłu mają tyle miejsca że w karty grają na podłokietniku! Kolega, która ma Kadetta...
~adamm24@op.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
przestrzeni nie brakuje nie ma scisku, bardzo wygodnie szczególnie przednie fotele(z tylu jechalem tylko raz ale w takim stanie ze nie umiem wydac oceny;)ale jak sie patrzy to miejsca jest i z podkurczonymi nogami nikt chyba nie jezdzi, generalnie jesli chodzi o przod to chyba kazdy sie zmiesci, i en maly i ten duży i kazdy bedzie zadowolony bedzie sie czul jakby to miejsce bylo zrobione specjalnie dla niego. Bardzo dobra regulacja foteli
~wojtecki83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Przestrzeń w samochodzie na nogi i głowę dla kierowcy i pasażera z przodu jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o przestrzeń z tyłu jest dobrze. Miejsca na nogi jest wsam raz i porównując Bore mojego taty stwierdzam że u mnie można tańczyć :) Na głowę też jest wystarczająco miejsca bo przy moim wzrości 185 cm siedzę swobodnie z tyłu. Porównując w borze muszę się kurczyć :)
~almiro27@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak dla mnie więcej nie potrzeba... Fotele robione "na miare", szwagier na początku się śmiał że Volvo jeżdże, do momentu jak wsiadł i się przejechał... Teraz sam odbudowywuje sobie V245 z 1975 roku :D
~Almiro
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Fotele są chyba robione na zamówienie moich pleców i d..y, robię w autku 1000km i bardziej znudzony jestem jazdą jak zmęczony...(było: Nic dodać nic ująć)
~Azael11
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
mała miejsca zarówno z przody jak i z tyłu ale to zależy od wzrostu ja prz 190 cm sie mieszcze ale za mną to już gorzej
~Mag
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
przestżeń dla kierowcy i pasażerów jest duża przez obszerne wnętrze i tu jest plus tego samochodu.
~Tomcio68
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jestem zachwycony miejscem dla kierowcy, a dla pasażerów nie mam zdania bo nie siedzę tam
~Wojtuś
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Tutaj jest gorzej, na kanapie z tyłu, ale na krótszych trasach nieodczuwalny dyskonfort