Lista ocen Volvo 740 (63) - Całokształt

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kedlers@yahoo.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Jak na tak komfortowy samochów w takim wieku i z takim przebiegiem jest dla mnie super. W moim nie ma śladu rdzy, podłoga jak w kilku letnim samochodzie prawie nówka. W środku nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Duży komfort jazdy. Wcześniej miałem kilka dużo nowszych samochodów, ale ten był najlepszym moim wyborem. Podstawowe części można kupić jako zamienniki. Polecam szczególnie ten model samochodu.......on ma duszę.
~hispeed@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Jak na taki tani, samochód zasługuje na same pochwały. Blacha pancerna, nie chce rdzewieć i wszyscy boją ze mną zderzać :) Samochód bardzo wygodny, przestronny, niezawodny i ekonomiczny. Wszystkie części są dostępne od ręki - nowe i używane. Zresztą wiele ich nie potrzeba. Nie jest to torpeda do ścigania się w mieście, ale radzi sobie i naprawdę nie można się wstydzić osiągów
~forcat, forcat@wp.pl
Sedan 2.3 114KM 84kW
w sumie ( mimo naprawdę niewielu problemów z częściami ) autko, które posiama i które ma juz prawie 18 lat jeżdzi wspaniale... oczywiście gdyby nie brak czasu, czasami ochoty oraz funduszy - autko byłoby w o wiele lepszym stanie niż teraz - ale nie przesadzajmy - niewiele jest innych marekl aut mających 18 lat i mogących się poszczycić taką trwałością i niezawodnością jak VOLVO
~Macek
Sedan 2.3 116KM 85kW
Samochód jest świetnym wyjściem dla tych, którzy chcą mieć "inne", duże, niezawodne i markowe auto za niewielkie pieniądze. Wygląda też na to, że idzie na kultową furę :) Dla mnie to arcydzieło. Jedynie moc slinika i jego wyciszenie budzi we mnie pewne zastrzeżenia ale są przecież inne wersje silnikowe, pozwalające na więcej. Tak czy owak polecam gorąco
~waszczur@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
jeden z ostatnich naprawdę solidnych i skonstruowanych "z głową" samochodów w historii motoryzacji; praktycznie nierdzewna karoseria; duże bezpieczeństwo bierne podczas zderzeń; prawdziwe zderzaki, a nie tylko z nazwy; bardzo rzadki gość na warsztacie u mechanika:) rozsądnie eksploatowany wystarczy na 3 pokolenia w rodzinie:)
~dadick@poczta.wp.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Szkoda , ze juz go nie produkuja. Nastepny samochod kupilbym taki sam. Gdy sie o niego dba odwdzieczy sie wieloletnia i bezawaryjna jazda. Niebagatelna sprawa jest stosowanie srodkow smarnych najwyzszej jakosci i wymienianie ich wg zalecen. Moze dlatego, ze mam go praktycznie od nowosci spisuje sie w ten sposob. a polecam wszystkim.
~Pol
Sedan 2.3 131KM 96kW
Mimo swojego wieku,auto na piątkę,komfortowe wygodne i nad wyraz pakowne! komfortowe zawieszenie ,dobrze pokonuje zakręty,sprawia wrażenie bezpieczeństwa dla podróżujących.Kształt trochę odbiegający od nowych aut ale to klasyk z charakterem ,no i z duszą!!!(czego brakuje nowoczesnym autom)
~snajper01@.poczta.onet.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
To dosyc stary model,ale jak na ten wiek i stan w jakim go kupilem(oplakany) jest to samochod nie do zdarcia.Po doprowadzeniu go stanu do uzywalnosci nie doszlo jeszcze do zadnej usterki silnik troszke za głosno chodzi,ale jak właczy sie radio przestaje to byc problemem,bardzo duza wygoda jazdy.POLECAM
~krisv
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
nawet nie wiem co wpisać- po prostu zakochałem się w Volvo i kupiłem drugie - tym razem 940 w kombi , ale jakość wykonania rocznika ´86 jest wyższa niż 940 z ´94 roku. Prawdę mówiąc kupiłem samochód dla psa, bo ja wolę sedana, choć kombi jest funkcjonalne-bardzo!!!
~volvomaniak@wp.pl
Sedan 2.3 114KM 84kW
Miałem Opla Omege, Audi 80 i 100 ameryk.wersje, golfaII, astre, forda escorta, reno 19, i one są do d..... no może poza audi 100. Nigdy już nie zmienie marki na inną chyba ze bede bezrobotny i znajd coś co pali mało np 5 ON/100 jak kadet ale wtedy bedę już nieszcześliwy.