Lista ocen Volvo 740 Sedan (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dadick@poczta.wp.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Mysle, ze cene zakupu znacznie powyzej sredniej samochod splacil z nawiazka. Volvo slynie z trwalosci i tak tez jest w tym przypadku. Jesli chodzi o wyglad zewnetrzny to albo je pokochasz albo znienawidzisz. Ja jestem w tej pierwszej grupie. Nastepny tez bedzie Volvo, szkoda tylko, ze juz nie takie.
~Piotr
Sedan 2.3 114KM 84kW
Kupiłem go za 2000pln, 3 razy więcej wpakowałem na start (w tym zmiesciła się wymiana wszystkich uszczelniaczy silnika, skrzyni, wszystkie elementy ruchome zawieszenia, kompletnie nowe hamulce, elektryka i kosmetyczne naprawy blacharskie. Jak narazie nie mogę narzekać.
~Romano
Sedan 2.3 116KM 85kW
Auto za takie grosze, ekspluatacja też grosze kosztuje. Smieszy mnie jak ktos mowi ze ma np. passata i mowi ze jest bardzo tanio bo mu pali 5 l ropy na 100km. Sęk w tym ze wymieni dwa razy zawiesznie, dwa razy jakiś wtrysk, i już razem ma 5tyś złoty na to wydanych.
~JacekPlacek
Sedan 2.3 116KM 85kW
Z powodu paliwożerności ceny tych samochodow spadły na pysk. Godząc sie jednak na zdecydowanie ponadprzecietne zuzycie paliwa otrzymujemy bardzo wygodny, bezawaryjny i bardzo bezpieczny, nawet wg obecnych standardow samochod (np. http://www.howsafeisyourcar.com.au/).
~volvomaniak@wp.pl
Sedan 2.3 114KM 84kW
Jak ktoś powie mi jakie auto co ma abs,automat, el. szyby lusterka , szyberdach , alu, klima,wspomaganie, podgrzewane siedzenia i lusterka , podświetlana komore silnika , nie rdzewieje, mozna spac z tylu w 3 osoby a na łyżeczke 4, itp i td za 6-10tyś to prosze o kontakt
~Piotr Kopczynski lpg@scantel.com.pl
Sedan 2.3 Turbo 156KM 115kW
Za bardzo niewielkie pieniadze mozna kupić bardzo sensowny wóz. Prosty, trwały i niezawodny. Dodatkowo - zwrotny i dośc pakowny. Jednocześnie niepospolity i oryginalny, zdecydowanie wyróżniający się na tle samochodów marki samochód.
~waszczur@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
znakomity:) tylko trzeba poszukać niezmęczonego egzemplarza za granicą; ale uwaga! powoli zaczynają być coraz rzadsze! idealne połączenie solidności i prostoty konstrukcji z wysoką jakością materiałów i wykonania
~Woj
Sedan 2.0 103KM 76kW
Samochód bardzo tani, chyba głównie z powodu małego popytu. Ludzie boją się Volvo, bo koszty utrzymania niby wysokie. W praktyce jednak wysokie nie są, ale dzięki tej pogłosce auta mają moim zdaniem bardzo przystępne ceny.
~krisv
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
mam madzieję dalej kupować Volvo- tym razem 960 w benzynie z ostatniego roku produkcji, boję się tylko o jakość. szkoda , że nie można kupić taniej, a sprzedać drożej. Ludzie nie rozumieją wkłądu w dobrze eksploatowane auto!!
~MIREK
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
JEST TO SAMOCHóD TANI /1989r/SOLIDNIE WYKONANY BLACHA OCYNK BEZ KOROZJI .MIMO WIEKU WSZYSTKO W NIM JEST NADAL SPRAWNE.BARDZO POLECAM JEST BEZPIECZNY I PAKOWNY ORAZ TA NIEPOWTARZALNA LINIA NADWOZIA.
Volvo 740 Sedan