Oceny Volvo 740 Sedan 2.4 D 82KM 60kW 1984-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volvo 740 Sedan 2.4 D 82KM 60kW 1984-1992

~Kinga (calkisia@wp.pl)
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Moje 744 GLE TDic grafitowy metalik to najwspanialszy samochód na świecie i model Volvo jaki dotąd wyprodukowano mój Tata miał V940, V70 i żaden nie był tak cichy wygodny i bezawaryjny jak 740 - pieszczotliwie zwana przez moją rodzinkę "babcią Violką". Samochód prawie od nowości (11000) jest w mojej rodzinie jest zadbany i jak dotąd blacharka nie ma śladów rdzy wnętrze jak na ten rocznik idealne. Nie zamierzam jej sprzedawać chociaż Tata...
~waszczur@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
jeden z ostatnich naprawdę solidnych i skonstruowanych "z głową" samochodów w historii motoryzacji; praktycznie nierdzewna karoseria; duże bezpieczeństwo bierne podczas zderzeń; prawdziwe zderzaki, a nie tylko z nazwy; bardzo rzadki gość na warsztacie u mechanika:) rozsądnie eksploatowany wystarczy na 3 pokolenia w rodzinie:)
~krisv
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
nawet nie wiem co wpisać- po prostu zakochałem się w Volvo i kupiłem drugie - tym razem 940 w kombi , ale jakość wykonania rocznika ´86 jest wyższa niż 940 z ´94 roku. Prawdę mówiąc kupiłem samochód dla psa, bo ja wolę sedana, choć kombi jest funkcjonalne-bardzo!!!
~hispeed@interia.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Jak na taki tani, samochód zasługuje na same pochwały. Blacha pancerna, nie chce rdzewieć i wszyscy boją ze mną zderzać :) Samochód bardzo wygodny, przestronny, niezawodny i ekonomiczny. Wszystkie części są dostępne od ręki - nowe i używane. Zresztą wiele ich nie potrzeba. Nie jest to torpeda do ścigania się w mieście, ale radzi sobie i naprawdę nie można się wstydzić osiągów
~lewandos
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
bardzo funkcjonalny samochód zwłaszcz kombi,trwałością dorównuje mercedesom ,a może ich przewyższa , ceny używanych bardzo atrakcyjne,bogato wyposażone, jedne z najbezpieczniejszych samochodów na świecie, polecam.
~snajper01@.poczta.onet.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
To dosyc stary model,ale jak na ten wiek i stan w jakim go kupilem(oplakany) jest to samochod nie do zdarcia.Po doprowadzeniu go stanu do uzywalnosci nie doszlo jeszcze do zadnej usterki silnik troszke za głosno chodzi,ale jak właczy sie radio przestaje to byc problemem,bardzo duza wygoda jazdy.POLECAM
~maciejk
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
gdyby sie nie zuzywał, mogłbym nim jezdzic do konca mojego zycia
~wieczorny_v740
ktos kiedys wymyslil samochod idealny i to bylo V740
~Benek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Bardzo solidne i niezawodne auto, w sam raz dla rodziny z dziećmi. Mogłoby mieć trochę więcej mocy, ale rekompensuje innymi zaletami.
~wieczor
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Polecam kazdemu, kto lasi sie na cos mniej typowego, z charakterem
Volvo 740 Sedan