Lista ocen Volvo 940 Sedan (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stelar@friko2.onet.pl
Sedan 2.3 i Turbo 165KM 121kW
Trzyma sie drogi i to nawet calkiem niezle. W wyposazeniu ma dyferencjal dzialjacy od 0 do chyba 40 km/h. Nigdy nie udalo mi sie kolami zabuksowac na asfalcie. Jest troche za miekkie - ale mozna to zroumiec duza limuzyna, bardziej liczy sie komfort niz jazda sporotwa (w tym przypadku samochod sie za bardzo buja-hamowanie, przyspieszanie-to troche przeszkadza). Z tylu moga byc nivomaty-amorki urzymujace poziom samochodu.
~eR
Sedan 2.4 TD 122KM 90kW
Układ kierowniczy ładnie chodzi i auto ma super skręt - na zwykłej krajówce można spokojnie zawrócić na raz. Zawieszenie bardzo solidne i proste. Sztywny most z tyłu obniża komfort i zachowanie na dziurawych drogach.
~Diverek
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
W sam raz jak na rodzaj auta a możliwości skrętu tego auta są rewelacyjne. Problemy zaczynają się zimą ze względu na tylny napęd i stosunkowo mały ciężar tyłu samochodu.
~Paws
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
auto porusza się głównie na trasie z prędkościami powyżej 160 km/h(często znacznie szybciej-Niemcy), doskonale się prowadzi, bardzo stabilny-przydałby się jednak przedni napęd
~viking 944
Sedan 2.0 i 112KM 82kW
wymieniłem maglownicę na nową,kupioną w ASO,po za tym po 10 latach jazdy po raz pierwszy wymieniłem gumy w zawieszeniu.
~LEON & YARO
Sedan 2.0 i 112KM 82kW
kapitalnie trzyma się dróżki- zakręty bez problemu przy dużej prędkości :))) na szerszych butkach wzrasta prezencja :)
~wikingkr
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Swietnie trzyma sie drogi i zwrotny niczym wózek z biedronki (czyli bardzo zwrotny jak na swoje gabaryty)
~x
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Bardzo dobry, ładnie trzyma się drogi, żadnych stuków, drgań itp. nawet z w tym wieku prowadzi się idealnie.
~Irek
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Bardzo dobry komfort jak na limuzyne przystało i zawieszenie dobrze znosi nasze drogi.
~Marek M.
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Za miękkie zawieszenie, na układzie kierowniczym czuć każdą nierówność drogi.
Volvo 940 Sedan