Lista ocen Volvo 940 Sedan (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wikingkr
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Volv,o jak na szweda przystało, gwarantuje wysoko wydajne ogrzewanie. Wystarczy przejechać max 500m żeby zaczęło ciepłem wiać. Warto pamiętać o tym, że nawiew jest rozprowadzany po całym aucie (tylnia szyba, nogi wszystkich pasażerów) klimatyzacji nie posiadam.
~stelar@friko2.onet.pl
Sedan 2.3 i Turbo 165KM 121kW
5 stopnii napowietrznia. Miejsca nawiweu standartowo. Ogrzewanie-mysle, ze zdaen samochod nie przebije. Po prostu znakomite. Klimatyzacje bardzo szybko oziebiaja. W standarcie podgrewane fotle. Szyby nie paruja. Z tylu bardzo ciekawe roziwazanie ogrzewania tylnej szyby.
~x
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Jak na Szweda przystało ogrzewania ma fantastyczne, nawet przy 20stopniowych mrozach w środku już po paru chwilach od uruchomienia silnika robi się przyjemnie i ciepło.
~Pablo
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
samochód bardziej nadaję się na zimę niż na lato, szybko się nagrzewa, w lato polecam szyberdach lub klimę (u mnie są obydwie te rzeczy)
~Irek
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
W zimę cieplutko i w lecie także. Mój volvik nie posiada klimy sytuację ratuje nieco szyberdach ale w lecie przy większych upałach gorrrrrąco ;)
~Marek M.
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Ogrzewanie perfect, wentylacja przeciętna, gdy auto nie ma klimy w lecie jest gorzej niż u innych ma się wrażenie, że grzeje.
~eR
Sedan 2.4 TD 122KM 90kW
Wersja bez klimy, więc latem rewelacji nie ma, ale za to dmuchawa wydajna. Zimą można spokojnie jechać do krainy wielkich mrozów.
~LEON & YARO
Sedan 2.0 i 112KM 82kW
W zimie sprawdza się niezawodnie po 5 minutkach w środku jest cieplutko :) w lato nie testowałem bo kupiłem na zimę :)
~Diverek
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Nawaliła mi klima (naprawa 500 zł) a automatyczne kierowanie nawiewów jest cienkie. Zimą natomiast wszystko działa wzorowo.
~michal
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
moze dlatego ze w skandynawii zimno maja- nagrzewa sie blyskawicznie a ogrzewanie foteli- bajka
Volvo 940 Sedan