Lista ocen Volvo 960 Sedan (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~euthanato
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bezawaryjnością. Ostatni raz byłem u mojego mechanika ponad rok temu (bez jaj). Istotne jest, aby dbać o przyzwoity olej i wymianę płynów na czas, dobry płyn chłodzący etc, jak coś zaczyna stukać, - od razu do mechanika, wówczas uniknie się niepotrzebnych kosztów. W moim egzemplarzu marszy się tapicerka na drzwiach (podobno dosyć typowa usterka w tym modelu), spowodowana użytkowaniem klimatyzacji (dla...
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Moje Volvo kupowałem w ciemno. Z racji ceny musiałem je brać tak jak stało, nie mogąc nawet odpalić. Usterki, które wyszły po uruchomieniu auta są na szczęście niezbyt kosztowne, ale kilka ich jest: nie działa elektryczna szyba w jednych z drzwi, nie działa zamek od strony kierowcy, prędkościomierz czasami przestaje wskazywać prędkość - dociśnięcie go pomaga, ozdobne ramki szyby przedniej są już zmęczone, nie działa podgrzewanie tylnej szyby,...
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Generalnie auto nigdy nie stanęło w trasie, ale trochę uciążliwych usterek było - nie kontaktował rozrusznik, po zaholowaniu do mechanika usterka sama ustąpiła. Słabe uszczelki przedniej szyby- kruszą się i odstają. Towar praktycznie niedostępny. Wysiadło elektryczne regulowanie fotela pasażera.
~jarektoifl@yahoo.com
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Notorycznie w tym modelu jest problem ze sterowaniem podcisnieniem klapek nawiewow,nikt tego nie umie naprawic,nawet w ASO Volvo w Katowicach,zasysa powietrze z kabiny,klimatronic dziala dobrze.
~janusz
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
zaraz po kupnie pękł górny zawias w drzwiach kierowcy, ale miał wtedy około 11 lat, widziałem samochody ,których lista usterek w ramach gwarancji była lekturą na kilka minut.
~michal
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
drobne klopoty np. klamki drzwi, oswietlenie wewnatrz do usuniecia we wlasnym zakresie
~Jerzy
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
nigdy mnie nie zawiódł. Drobiazgiem jest marszczenie się skóry na drzwiach (pod oknami)
~SHo
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
nie dzialaja mi czujniki otwarcia tylnych drzwi a poza tym wszystko ok
~magnaprint@itnet.pl
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
czasami sniedzieja polaczenia elektryczne,(kostki) i daja zle wskazania na komputer
~Magnatus
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
praktycznie bez większych problemów
Volvo 960 Sedan