Lista ocen Volvo 960 Sedan (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~euthanato
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Zakupiłem samochód za 13tyś zł dwa lata temu. Póki co,- nie planuje sprzedaży przez najbliższe 2,3 lata, ponieważ suma jaką bym otrzymał na mój egzemplarz (pewnie ok 10 tyś) nie znalazłbym równie ciekawej propozycji. W poruszaniu się Volvo jest coś z magii, - potem wszystkie inne marki wydają się śmieszne i jakieś takie "niepełne". Dlatego, jeśli miałbym się przesiadać, to na S 80, chcę tylko zaczekać, aż ceny spadną do 16-18 tyś. Dlatego...
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Mój przypadek był dość wyjątkowy i stosunek ceny do jakości nie będzie obiektywny, bo auto kupiłem za śmieszne pieniądze - kosztował mnie tyle co przeciętny rower, więc jak dla mnie stosunek ceny do otrzymanej jakości, był nie do opisania. Przeglądając ogłoszenia rozrzut w cenach aut jest duży i nie ma tu znaczenia rok produkcji, a jedynie stan auta. Dobre egzemplarze stają się coraz droższe, te najlepsze kosztują już nawet 20 tys. zł. To...
~herbu
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Auto nie należy do najtańszych aut w swoim wieku, raczej do tych droższych. Ale jest solidne i nie rdzewieje, a to duży atut. Zazwyczaj mają bogate (w zasadzie pełne) wyposażenie. Inna sprawa, że rzadko kiedy wszystko działa.
~michal
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Uzywane egzemplarze sporo kosztuja ale jezeli trafimy na dobry i zadbany egzemplarz (nie wypicowany przez handlarza) to pojezdzimy dluzej niz niejednym nowym samochodem
~jarektoifl@yahoo.com
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Tani w zakupie,duzo tanszy niz niemieckie limuzyny,bo malo popularny,ale to jest Volvo.Rzadowa gablota,ktora mozna jechac do pracy i do slubu:)
~andrzej740
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Nie ma lepszego auta za porównywalne pieniądze. Może będzie bardziej oszczędne, może ładniejsze (rzecz gustu), ale nie będzie tak niezawodne i bezpieczne.
~magnaprint@itnet.pl
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
uwaga! egzemplarz kupiony z Niemiec, bezwypadkowy i od pierwszego wlasciciela,serwisowany.Komfort super, cena tansza niz BMW, Merc
~Knight
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
Za 5 tyś złoty, kupiłem samochód w doskonałym wyposażeniu, bezawaryjny i niesamowicie wygodny :)
~SHo
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
za cene 960 z konca produkcji daje sie kupic nowa pande... chyba nie trzeba sie dlugo zastanawiac..
~Maciek S.
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
ok-volvo generalnuie nie trzyma ceny, i za niewielkie stosunkowo pienadze mozesz miec extra wozik...
Volvo 960 Sedan