Lista ocen Volvo C70 I Coupe (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agostini999
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Starszy 4 biegowy automat, jest świetny. Mówi się, że jest bezawaryjny. Jak dla mnie jest super. Szkoda tylko, że nie ma żadnego wyświetlacza na jakim biegu jadę, ale da się zauważyć zmianę biegu po spadku na obrotomierzu. 3 tryby jazdy, sportowy, ekonomiczny i zimowy.
Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW
Jeden ze słabszych punktów tego samochodu. Nie jest tak precyzyjna jak w BMW ale też nie jest najgorsza w swojej klasie. Występowały również skrzynie automatyczne 4 i 5 biegowe, które są uważane za udane i trwałe.
~tomek
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Ciężko mi powiedziec jak się spisuje na dłuższą metę (mam auto dopiero kilka miesięcy). Jednak przy 100 tys km przebiegu chodzi idealnie, biegi zmieniają się płynnie i bezproblemowo. A z samej skrzyni nie widac żadnych wycieków
~Maxx
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Auto wyposazone jest w manualna skrzynie biegow .Skrzynia jest dosyc precyzyjna lecz nie nadaje sie do jazdy sportowej zbyt długie przelozenia ,ale jest to kwestja przyzwyczjenia , poprostu nie nadaje sie do szybkiej zmiany biegow.
~Julek
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Skrzynię manualną miałem od 2.0t (163km), bo taki miałem silnik przed swapem. Po ok. 60 tys. od swapu, zaczęła mi zgrzytać 3. przy ostrej jedzie. Wymieniłem na t56l
~krzysztof
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Automat-wbrew niektorym opiniom,fantastyczny.Fakt ze skrzynia przestarzala(4 biegowa),lecz z ta moca silnika jazda komfortowa.Na 3 dochodzi do 210 km/h.....to jest cos!
~Mariusz W
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Skrzynia biegow delikatna jak na taka moc auta, trzeba z nia sie nieco ostrozniej obchodzi niz w autach bmw ale ogolnie dobrze wchodza biegi
~Leon
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Mam automata, 4 biegowy, uczący się. Cóż mam 216 przebiegu nie szarpie zmienia płynie (wymieniałem olej) Jak na skrzynie z tamtych lat to spisuje si ena 6
Volvo C70 I Coupe