Lista ocen Volvo C70 I (10)

~g
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Świetnie się prezentuje pomimo upływu lat:) Niezła frajda z jazdy:) Spojrzenia ludzi na ulicy :( Brak poważnych usterek:) Po dynamicznej jeździe nie wolno wyłączyć od razu silnika:( Dla mnie ważna kwestia - ostatnie prawdziwe, Volvo nie Fordowskie.
~tomek
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Z pracy silnika jestem bardzo zadowolony. Jest to samochód z turbiną więc niestety jest też tzw. turbo dziura. Prawdziwe oblicze auta wychodzi po 4tys obr/min (Silnik)
~maqs
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Silnik... najlepszy jaki volvo zrobiło nie patrząc na s60r/v70r ale to inna bajka. osiągi jak na 225km są naprawdę świetne. Korzystam z tego samochody już rok i przy każdej przejażdżce czuje że to auto ma moc i jeszcze żadna nędzna bmka nie potrafiła nawet dojechać mi do zderzaka ale to tylko nędzna bmka co tu dużo mówić. Co do wyposażenia to jest super. mam full wypas. nie ma tylko masażu w fotelach. głównie chciałbym opisać system audio......
~dok8@wp.pl
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
za tą cenę moim zdaniem nie znajdziesz lepszej coupetki... naprawde duży komfortowy i dynamiczny samochód. kształt nadwozia, jak dla mnie, mistrzowski. wszelkie bmw mercedesy się kryją. ostatni prawdziwy muscle car made in europe...:)
2,5
~xc
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
i tu poważne rozczarowanie, silnik nie jest zbyt elastyczny, przyśpieszenie nie zachwyca (Silnik)
~fido
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
moglby byc bardziej skretny, promien zakretu dosc dlugi, nie jest to najwygodniejsze auto do parkowania w na zatloczonych uliczkach... ale generaknie na trasie plynie nie jedzie (Układ jezdny)
3,8
~fido
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
po ponad rocznym uzytkowaniu i przejechaniu 30 tys km Swietne auto... ale: - troche za duzo pali - wchodzenie na tylne siedzenia to kleska - bardzo kosztowny serwis - koszmarny promien skretu - kiepska widocznosc do tylu poza tym - ok ;)
~RR
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Pieknie warczy a po załączeniu turbinki,rewelacja:) (Silnik)
2,6
~y