Lista ocen Volvo S60 I (165) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~student
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
Taniej niż niemiecka konkurencja, przyjemniej w środku, wygodniej za kierownicą. Szukałem auta 3 miesiące i za 26k zł znalazłem 8 letni egzemplarz z przebiegiem 65kkm z pełną historią i przyzwoitym wyposażeniem w bardzo dobrym stanie. W podobnej cenie mogłem mieć Toyotę Avensis, ale nie znalazłem
~Danielson
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Nie ma auta idealnego. W kazdym cos nas bedzie w mniejszym lub wiekszym stopniu irytowac. Z racji, ze to benzyna udalo mi sie wyrwac auto z ksiazka serwisowa i od pierwszego wlasciciela za rozsadne pieniadze. Nie wydaje mi sie, zeby auto stracilo na wartosci duzo wiecej niz AUDI czy VW
~Paweł
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Marak nie jest w Polsce zbyt popularna, ze względu na obawy o wysokie koszty eksploatacji więc stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Moje S60 kupiłem jako 3 letnie auto z przebiegiem 128tys km za 50 tys zł co uważam za dość atrakcyjną cenę z porównaniu z ceną nowego auta.
~prnit
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Zapłaciłem za auto 58tys, przez rok nic sie nie zepsuło. Mogłem w tej cenie kupic nowsze a6 lub bmw5 z przebiegami pod 200tys a wolałem kupic volvo z przebiegiem 40tysi. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, wystarczy przeczytać zresztą wszystko co napisałem wczesniej.
~wbasista@poczta.fm tel511448293
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
brakuje tu oceny b.dobrej,ale mysle że jest to cena/156 tys./do akceptacji ztym wyposażeniem/skora,bixenon,klima,alu,tunel na nart,komfort jazdy/Jesten zadowolony z tego samochodu,ale wszystki samochody na naszym rynku są zbyt drogie z wyposażeniem jakie jest na Polskę
~Megapixelus
Sedan 2.3 T5 20V 250KM 184kW
Dobra jakość ale i cena nie była okazyjna. Dziwne, że auto posiada dobry sprzęt grający, fabryczny wzmacniacz i głośniki ...a do tego dodali w aucie z 2003r CD+kaseta? ale i tak tylko CD słucham a jakość dźwięku wynagradza wszystko
~roza
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
nowego za 160 tys (tyle kosztowało w pl. salonie bym nie kupił) ale za 45 tys po 5 latach, czip i gaz łącznie 5 tys. za 50 tys nie dostane nic co ma tyle mocy naped awd i spalanie na lpg wychodzi taniej niż w dieslu
~Sava
Sedan 2.5 i 20V AWD R 300KM 221kW
Samochód o porównywalnych osiągach do Audi S4 czy BMW M3 z podobnego okresu produkcji. Dodatkowo bardziej niezawodny i mniej "zwieśniaczony" niż Ci konkurenci. Wszystko to za mniejszą cenę. Stosunek jakości do ceny? DOSKONAŁY.
~BladeOstrze
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Szwedzi wypuścili na rynek naprawdę solidny samochód. Cena za jaka można kupić nowe czy używane auto jest według mnie adekwatna do jego solidności. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że następne auto jakie kupię to będzie też Volvo
~magnarx
Sedan 2.4 TD DPF 126KM 93kW
Auto nie jest tanie, większość \"okazji\" pojawiających się w sieci to auta mocno wyeksploatowane, moje z przebiegiem przeszło 154 tyś wygląda prawie jak nowe, nie ma mowy o jakiś przetarciach, zagnieceniach czy wytartej kierownicy.