Lista ocen Volvo S80 II Sedan (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andyZGL
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Widoczność ogólnie bardzo dobra. Ciężko jednak wyczuć gdzie koniec auta zarówno z tyłu jak i z przodu. Pomagają seryjne czujniki parkowania... jeżeli działają. Moje w większości czasu nie działają. Niestety problem z jednym czujnikiem tylnym rozłącza cały system czujników nawet przrdnich. Bez sensu, Stąd 4 gwiazdki. Powinny być trzy bo raz dojechałem już do murka przodem (tylko tablica ucierpiała) i raz tyłem (tu niestety gorzej, zderzak dość...
~Andrzej S
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Widoczność jest dobra chodź zdążyło mi się dojechać 2 razy do ściany tablica ( ciągła awaria czujnika parkowania wyłącza system w calosci). No i raz po ciemku znak z tylu auta Ale to wina ciemności, wyłączonego czujnika parkowania i cebulą co postawił znak na środku parkingu
~Tomek
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Mimo dosyć grubych słupków, długiej maski i ogólnie sporych gabarytów auta, nie ma żadnych problemów z precyzyjnym manewrowaniem nawet na ciasnych parkingach.
~Białas
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Widocznosc w tym aucie jest doskonala bez wzgledu na wzrost kierowcy. Duza zasluga w tym dobrze regulowanych foteli oraz duzych lusterek bocznych
~Adrian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
przejeźdźcie się a sami zobaczycie, dla mnie super, światła w tym modelu wykańczają - DUŻY PLUS za to :) a drogowe to normalnie bajka :)
~pawelbochnia
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Pomimo dosyć szerokich słupków przednich widoczność bardzo dobra(duża przednia szyba)- nawet przy ustawieniu fotela na najniższym poziomie
~Kiel
Sedan 2.4 D5 215KM 158kW
Nie ma tragedii ale trzeba się przyzwyczaić do gabarytów. Bez czujników cofania nie da rady za bardzo jeździć ;).
~Dallas
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Nawet pomimo wysokiej półki w sedanie widoczność jest świetna na wszystkie strony. Nie mam się do czego doczepić.
~Marek Warszawa
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
dużo miejsca i bardzo cicho... jeżdżę na narty zimą do Włoch latem do Bułgarii... i nawet nie czuję tych odległości na plecach
~Szymkowiak Sławek
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
jak wyżej...cicho, pewnie, fotele to już inna bajka.. REWELACJA.. WRĘCZ DOSKONALE jak w limuzynach niemieckich
Volvo S80 II Sedan