Lista ocen Volvo S90 II Sedan (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~timon123asd
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
Auto tańsze od swoich niemieckich odpowiednikow o jakieś 30 40 tysiecy zl a zapewnie zdecydowanie lepsze wyposażenie, lepszy silnik i wyższy poziom bezpieczenstwa. W mojej ocenie lepiej jest też wykonane wnetrze tj lepsze materialy i bardziej prestiżowu design. W mojej ocenie s90 i lexus es to liderzy w swojej klasie pod wzgledem stosunku jakosci do ceny zakladajac że auto bedzie nam słuzyć do kulturalnej jazdy a nie popisywania sie przed...
~Lex
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
Samochód można kupić na stosunkowo do niemieckiej trójcy dobrych warunkach, materiały są świetne, bez tandetnych plastików, silniki także - warte swojej ceny w tej klasie pojazdów na pewno.
~Filip
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
zdecydowanie na tle konkurencji wypada świetnie, skandynawski design, kiepską sprawą jest szyberdach niczym z poprzedniej epoki
~Mirek
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
Kupując samochód za 240 tyś. liczy się na luksus be usterek w nowym aucie i brak sytucji w których serwis nie wie co zrobić.
~Dawid
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
Za podobne piniądze można skonfigurować passata na wypasie a itak nie dorasta do Volvo. Stosunek jakość cena SUPER.
~Tadeusz
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
Spodziewałem się trochę więcej po samochodzie tej klasy, ale też nie mam porównania, ponieważ mój poprzedni był o klasę niżej.
~Aleksander
Sedan 2.0 D4 190KM 140kW
Jak odbierałem z salonu to super - teraz nowego za tę cenę bym już nie wziął, także na teraz 3 gwiazdki
~Krzysiek
Sedan 2.0 T6 320KM 235kW
Mam porównanie z innymi autami z tego segmentu i wypada na ich tle zdecydowanie korzystnie
~Wojciech
Sedan 2.0 T5 250KM 184kW
W cenie niższej niż Audi A6 czy Mercedes Klasy E moim zdaniem otrzymujemy lepszy samochód.
~Hubert
Sedan 2.0 D5 235KM 173kW
W tej klasie uważam, ze najlepszy stosunek ceny do jakości ale to bardzo subiektywne odczucie...
Volvo S90 II Sedan