Lista ocen Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 85kW 1999-2004 (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darknoid
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Diesle są w cenie. Zawsze chciałoby się taniej. Za wartość Volvo V40 z silnikiem Diesla można dostać benzynę z niezłym wyposażeniem i młodszym rocznikiem. Zobaczymy czy tendencja opłacalności Diesla się utrzyma w dobie drogiej ropy. Osobiście jestem ZAWSZE za silnikami wysokoprężnymi, natomiast zastanawiałem się nad kupnem benzyny i zamontowaniem instalacji gazowej, ale postanowiłem zainwestować w wiek auta niż w instalację gazową.
~robson
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
70.000 diesel silnik b. elastyczny, samochod przyjemny, wygodny ekonomiczny i nie tani. przykrosc sprawiaja drobne usterki co kiedys w volvo bylo niespotykane. SERVIS Dom volvo to wylacznie dobra kawa. NP: dwukrotnie servis nie wymienil klockow bo jeszcze bylo na 2, 3 tysiace bez informacji i awaria w drodze. To 4 uzytkowane volvo i na pewno ostatnie
~ZONQ_MZ zonq.mz@gmail.com
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Ponad czasowa sylwetka i materiały zastosowane w tym samochodzie stoją na bardzo wysokim poziomie nawet w moim ośmioletnim aucie. Spasowanie elementów jest niemal idealne a większość detali wygląda tak jak by auto dopiero opuściło fabrykę. Niejeden japoniec czy Niemiec będzie trzeszczał i skrzypiał mając tyle lat.
~wieslawrz
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Minusem może być niskie zawieszenie. Ogólnie polecam gorąco ten samochód, bardzo dobrze sie prowadzi sztywno jedzie nie ucieka na zakrętach, spalanie jest OK ale jest różnica zimą i latem. Spala miedzy 7 a 8 litrów, w zioemie może przekraczać 8. Silnik dobrze zbiera, nie jest za duży, ale wystarczający już na klasę średnią.
~tycza11
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
kupiłem go za 18 tyś auto przywiezione z włoch wiec karoseria jest troszke poobijana i lakiernik nie postarał sie ladnie jej wyprowadzic no ale nie na tym sie jezdzi zrobilem zawieszenie itp moze wyszlo mnie to wszytsko razem ze samochodem 20 tys ale i tak auto powinno byc wiecej warte jak na tak dobry pojazd
~Thorgal
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Jak na dziesięcioletnie auto to cena nie była wygórowana a w zamian dostałem prawie maksymalnie wyposażony, rodzinny samochód. Późniejsze koszty utrzymania to już inna historia. Jednak koszt wyjściowy kuszący i jakość materiałów z najwyższej półki. Warte swojej ceny.
~Aleksander
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Cóż, jeśli chodzi o jakość to od Audi a4 czy nawet bym powiedział, że mercedesa w203 nie odstaje, a za cenę jednego z powyższych można mieć spokojnie 3 v40 w idealnym stanie, dlatego dalej dywagować nie będę.
~GG
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Bardzo szybko traci na wartości, nie wiem w sumie dlaczego. W Polsce trzeba zaryzykować, żeby kupić volvo, bo nie jest to auto popularne, ale jeśli ktoś już wsiądzie choćby w 440, to nie chce zmieniać marki.
~Vlad
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Osobiście trochę przepłaciłem za to autko, ale nie żałowałem ani razu. Nie zawiodło mnie w żadnej sytuacji, a dostarczyło dużo frajdy w trakcie podróżu z rodziną.
Dziennik kosztów dla Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 85kW
6,4
~Maciej
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Te modele są dość tanie i w wersji po 'lifcie' są mocne i niezawodne. Materiały wykończeniowe, ergonomia, stylistyka powodują że czuje się że jest to komfortowe auto.