Lista ocen Volvo V40 I 1.9 TD 95KM 70kW 1999-2000 (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasz z Krakowa
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Przyznam szczerze że auto prowadzi się źle. Skręca kiepsko, zawieszenie buja. Ciężko nim jechać prosto bo auto samo lekko skręca w prawo lub lewo. Ogólnie kiepscizna pod tym względem. Z tego rocznika (lub nawet starsze) niemieckie auta to jak by porównać chleb tostowy z pełnoziarnystym chlebem prosto z wiejskiego pieca z cudownie chrupiącą skórką.
~rip
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Generalnie bez rewelacji, szybko wyrabiające się gumy stabilizatora (dość skomplikowane w wymianie oraz doborze) ale ekonomista z wykształcenia daje radę :) na sworzniach wahacza każde zużycie będzie słyszalne. Jednak ceny części nie są zabójcze (z wyjątkiem ASO) więc nie ma co "dygać"
~poxa
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
To autko bardzo dobrze trzyma się drogi. Przy felgach 16'' można powiedzieć że jedzie jak przylepione. Szczególnie można to odczuć na zakrętach i przy gwałtownych ruchach. Podobno z tego co czytałem występują problemy z łącznikiem stabilizatora ale nie u mnie:)
~Łukasz
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
moje volvo ma juz najechane 340 tyś km i podejrzewam ze maglownica jest do wymiany poniewaz przy wyzszych predkosciach kierownnica ma luzy i czuc to na komforcie jazdy, kiedys tego nie było autko przyjemnie sie prowadziło
~Przemek P
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Auto jest bardzo zwinne i zwrotne - sam nie mogłem uwierzyć, że spokojnie nawracałem V40\'ką \"na raz\" tam gdzie Megane w Coupe się nie mieściło. Zimą doskonale trzyma się drogi, wspaniale zachowuje się na zakrętach.
~Komsta22@orange.pl
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
zawraca na 3 razy wiec więcej od niego nie wymagam. prowadzi się dobrze i pewnie nie pływa na zakrętach trzyma się dość dobrze w zakrętach , szybko nie pojedziesz nie z powodu auta lecz dziecka wypadającego z fotelika
~LUKAS23441
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Jak na Volvo mogło być lepiej nie jest tragicznie ale przy przebiegu mojego auta 240 tys km i serwisowaniu go tylko i wyłącznie w ASO VOLVO dodam że w Holandia a nie w Polsce bo tam mieszkam przydało by się trochę więcej jakości
~y@ro
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Dobrze się prowadzi, gładko i bezpiecznie przechodzi zakręty, stosunkowo dobrze wybiera nierówności. Do tej pory wymieniałem tylko łączniki stabilizatorów - koszt śmieszny.
~Lukas
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Wbrew różnym opiniom o zawieszeniu volvo ja złego słowa nie powiem przy przebiegu 250tys ja nic do niego nie dołożyłem ( przebieg zgodny z książką serwisową nie z obietnicą handlarza)
~Alladyn
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Gdyby nie zawieszenie to byłoby idealnie. Cały czas coś do roboty, ale może to wina wyboru części i wieku auta. 16 lat to jednak już nastolatek.