Lista ocen Volvo V40 I 1.9 TD 95KM 70kW 1999-2000 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szymas
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Wcześniej jeździłem passatem kombii, także ten najmniejszy kombiak w swojej klasie nie robił mi problemów. Lusterka boczne duże. Trochę przednie słupki zasłaniają przechodniów przy skręcie w lewo i prawo. Przez tylną szybę dobrze widać, co się dzieje z tyłu auta.
~Tomek
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Fiat Multipla to to nie jest :) I dzięki Bogu. Widoczność raczej średnia. Jak pisali inni rzeczywiście przednie słupki trochę przeszkadzają, no i mnie osobiście irytuje niska przednia szyba (sam nie jestem wysoki - 180 cm - a siedzę dosyć odchylony.
~Komsta22@orange.pl
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
jestem dość niski ale po ustawieniu fotela pod siebie widzę wszystko z przodu lusterka są ok środkowe ładnie obejmuje tylną szybę którą raz na jakiś czas spryskam i przetrę wycieraczką ,no i moje autko posiada czujnik parkowania w zderzaku z tyłu
~Dyba
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Jak na kombi bardzo dobrze. Oczywiście to nie jest chociażby Nissan Micra, gdzie widoczność jest jak w akwarium. Jedno zastrzeżenie to zbyt niska krawędź szyby przedniej. Osobom wysokim, tj. ponad 190 cm może to przeszkadzać.
~Przemek P
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
O ile miał ktoś do czynienia wcześniej z marką Volvo - wie, że deska rozdzielcza jest bardzo wysoka (ze względów bezpieczeństwa). Ogranicza to trochę widoczność - ale to tylko kwestia przyzwyczajenia.
~y@ro
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Jeżeli ktoś ma sporo przejechanych kilometrów w \"zadku\" i potrafi używać lusterek bocznych - to widoczność do tyłu zapewne mu wystarczy. Przód i boki - bez zastrzeżeń.
~LUKAS23441
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Widoczność jest dobra jeździłem S40 i nie mogłem wyczuć końca samochodu, myślę że można by się pokusić o czujniki cofania ale nie koniecznie
~poxa
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
W mojej ocenie widoczność jest raczej przeciętna. Szczególnie przy cofaniu słabo widać. Kąty widzenia przez słupki na przedniej szybie też są raczej słabe.
~Łukasz
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
w aucie siedzi sie komfortowo i nawet przy dłuzszych trasach nie odczuwam zmeczenia, siedzenia są wygodne i wszystko w zasiegu reki
Dziennik kosztów dla Volvo V40 I 1.9 TD 95KM 70kW
~rip
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Troszkę szerokie słupki przedni, trzeba się przyzwyczaić, oraz wysoki tył także trzeba uważać jak się cofa. Reszta OK