Lista ocen Volvo V40 II Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW 2012-2015 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wondernaut
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Volvo V40 kupiłem oczami. Samochód musi mi się podobać i nic na to nie poradzę. Volvo V40 podoba mi sie bardzo. Po 4 latach użytkowania, uważam, ze był to dobry zakup. Auto wciąż mi się podoba, choć z biegiem lat dostrzegam również jego wady. Ale zacznę od plusów, bo jest ich więcej. Samochód jest dobrze wyciszony i świetnie się go prowadzi. Przez 4 lata użytkowania nie miałem większych awarii, choć elektronika dwukrotnie zwariowała i...
~M.
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Bardzo dobre auto, z tym silnikiem idealne pod względem ekonomi i dynamiki. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, autem jeździ żona, ja trochę mniej, ale jestem pod wrażeniem. Moje podstawowe auto to bmw 3 z dieslem184km, ale volvo ze swoją benzynką na tym tle wydaje się całkiem dynamicznym i komfortowym autem. Układ jezdny całkiem sprawny, użytkuję czasami subaru imprezę i mogę powiedzieć, że to volvo po względem trakcji całkiem dobrze się...
~Ula
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Autko daje więcej niż można się tego na pierwszy rzut oka spodziewać. Świetny układ jezdny daje ogromną frajdę kierowcy, do tego bardzo elastyczny silnik sprawia, że zbyt często biegów zmieniać nie trzeba. Śliczny design i niezliczona ilość systemów bezpieczeństwa sprawia, że kupno tego samochodu to dobra decyzja. Konkurencja niemiecka ma trudny orzech do zgryzienia, gdyż Audi A3 to już stary model, natomiast nowy śliczny Mercedes klasy A zbyt...
~posiadacz volvo
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
są z pewnością lepsze auta ale mi sie to spodobało a w zasadzie to bardziej mojej żonie ponieważ to Ona nim jeździ więc je kupiłem i nie żałuję - co do malkontentów zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodoba ten czy inny samochód rzecz gustu ale ja uważam że dokonałem dobrego zakupu tym bardziej że miałem s40 2.0 diesel i też byłem zadowolony poza tym że był za niski i przejazd przez tzw "leżących policjantów" był wielkim ryzykiem
~Rafał
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Prawie 100 tys. na liczniku, ponad 6 lat użytkowania. W tym czasie wymiana płynów, filtrów i nic poza tym. Nawet klocki powinny wystarczyć na jeszcze jakieś 20 tys. co najmniej. Zero usterek. Średnie spalanie 6l/100km, fajna dynamika, autko całkiem wygodne. Z minusów trochę mały bagażnik.
~mikolajrej
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Całkiem udany samochód z kilkoma wadami, ale z wieloma zaletami. W wersji R Design wygląda zadziornie. Po kilku latach wygląd mi się w ogóle nie znudził. Fajny samochód do jazdy poza miastem - pochłaniacz kilometrów. W mieście też się sprawdza, ale zawieszenie nie jest nastawione na komfort.
~androzek
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Jeździ żona.Ja czasami.Piękny samochód,idealne proporcje,z każdej strony się podoba.Wnętrze doskonale spasowane z dobrych materiałów.Dyskusja czy Volvo to marka premium bezzasadna.Na pewno lepsze materiały niż w BMW 3.Bezpieczny (sprawdzone!)
~robiw
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Świetne auto. Zastanawialem się nad Golfem VII, ale to nie ta klasa a Audi A3 jest o 10tys.droższe. Wykonanie, spasowanie elementów, komfort, cisza, jakośc materiałów - Premium! No i cena w wyprzedaży to poziom Golfa - no comments!
~Łukasz
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
Lubię swojego łosia, ale ma pewne wady (słaba widoczność do tylu, mała ładowność). Z drugiej strony wciąż mi się podoba, nic się pókico nie psuje, dobrze mi się nim jeździ.
~janpat
Hatchback 1.6 T3 150KM 110kW
atuty: sylwetka, silnik, jakość materiałów, wyposażenie wady: promień skrętu, widoczność (wada spowodowana super sylwetką)
Volvo V40 II Hatchback