Oceny Volvo V40 II Hatchback

Najnowsze oceny Volvo V40 II Hatchback

~Melg
Hatchback 1.6 D2 115KM 85kW
Volvo V40 II
Super samochód z piękna sylwetką ,przyciągający spojrzenia innych kierowców. Taki kociak ;) Kilka razy zauważyłem jak do środka spoglądali ciekawscy ;) Auto ciche, bardzo wygodne , małopalące-w mieście 4,6 litra a na autostradzie przy średniej prędkości 120 km/h 4,5 litra. Silnik jest dynamiczny, 6 biegowa skrzynia chodzi mega precyzyjnie, można przerzucać biegi jednym palcem . Samochód wypełniony systemami chroniącymi życie ale wiadomo bo to...
~mikolajrej
Volvo V40 II
Całkiem udany samochód z kilkoma wadami, ale z wieloma zaletami. W wersji R Design wygląda zadziornie. Po kilku latach wygląd mi się w ogóle nie znudził. Fajny samochód do jazdy poza miastem - pochłaniacz kilometrów. W mieście też się sprawdza, ale zawieszenie nie jest nastawione na komfort.
~Piotr Ł
Hatchback 1.6 T2 120KM 88kW
Volvo V40 II
Mam nadzieje , że moja opinia rozwieje wątpliwości zakupu. Polecam choć pewnie istnieją lepsze propozycje. V40 ma dużo plusów choć też są minusy o których dowiadujemy się podczas eksploatacji. Jak dla mnie twarda kierownica choć dobrze wyprofilowana na dłuższe trasy odczuwa się ból ręki w chwycie i nie mowie tu 200km lecz przerzucone 1000km tak poniżej jest ok

Usterki Volvo V40 II

Volvo V40 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,1
~wiesław Kapłon
Hatchback 2.0 D3 150KM 110kW
Volvo V40 II
volvo to mój 8 samochód.Nie spodkałem się z takim przypadkiem,że po 5 latach przewody elektryczne pomiedzy karoserią a klapa bagażnika sparciały.Do tegokable w wiazce wszyskie kable maja czarny kolor co powoduje że trzeba wszyskie kable przedzwonić .partactwo Chinskie.Pozdrawiam
~Bonusso
Hatchback 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Volvo V40 II
Najlepszy samochód jaki miałem (inne opisy - Bonusso). Co nie oznacza, że bez wad. Spełnił on moje marzenia samochodzie "stealth performance". Kupiłem w gołej wersji Kinetic - interesował mnie tylko silnik i skrzynia biegów. Szybki, lecz nie dziki, oszczędny, gdy łagodnie traktowany.
2,7
~Komar
Hatchback 1.6 D2 115KM 85kW
Volvo V40 II
Drogie, ciasne i strasznie awaryjne. Klasa premium w której notorycznie występują problemy z silnikiem. Tylko w tym roku był 6 razy w serwisie - dobrze, że jest na gwarancji. Chcesz kupić V40 z tym silnikem - daj sobie spokój.
~androzek
Volvo V40 II
Jeździ żona.Ja czasami.Piękny samochód,idealne proporcje,z każdej strony się podoba.Wnętrze doskonale spasowane z dobrych materiałów.Dyskusja czy Volvo to marka premium bezzasadna.Na pewno lepsze materiały niż w BMW 3.Bezpieczny (sprawdzone!)
~posiadacz volvo
Volvo V40 II
są z pewnością lepsze auta ale mi sie to spodobało a w zasadzie to bardziej mojej żonie ponieważ to Ona nim jeździ więc je kupiłem i nie żałuję - co do malkontentów zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodoba ten czy inny samochód rzecz gustu ale ja uważam że dokonałem dobrego zakupu tym bardziej że miałem s40 2.0 diesel i też byłem zadowolony poza tym że był za niski i przejazd przez tzw "leżących policjantów" był wielkim ryzykiem
~robiw
Volvo V40 II
Świetne auto. Zastanawialem się nad Golfem VII, ale to nie ta klasa a Audi A3 jest o 10tys.droższe. Wykonanie, spasowanie elementów, komfort, cisza, jakośc materiałów - Premium! No i cena w wyprzedaży to poziom Golfa - no comments!
~dicky
Hatchback 2.0 D3 150KM 110kW
Volvo V40 II
Samochód o bardzo ciekawym wyglądzie, doskonale wyposażone i wykończone z najwyższej jakości materiałów (m.in. szczotkowane aluminium). Apropo wyposażenia to bardzo użytecznym wynalazkiem jest BLIS, super działający system CTA, oraz aktywny tempomat. Trochę mniej szału, robi Line assist z asystentem kierowania. Poza tym rozpoznawanie znaków czy automatyczne parkowanie wydaje się zbędnym gadżetem. Trochę mnie niepokoi spore spalanie, ale mam...
Volvo V40 II Hatchback