Lista ocen Volvo V50 (142) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seez
Kombi 2.4 170KM 125kW
Jest ok. Nagrzewa się dość szybko, klima strefowam fajna funkcja przyspieszonego odparowania szyb. Wersja z grzanymi fotelami też poprawia humor.
~Vlad
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Super klima latem, zimą, jak na Szweda przystało, nagrzewa się błyskawicznie. W tym aucie nigdy mi szyby nie zaparowały! Nie wiem jak to robią...
~jerooo
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Klimatyzacja działa rewelacyjnie, przez 2 lata nie nabijana, nie odgrzybiana, a działa jak z salonu. 21 stopni na klimatroniku przez cały rok
~t_pa
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Dbać-Odgrzybiać, nabijać i jest git ( autko zaczyna grzać po jakiś 2 km jazdy (mazda 6 {kolegi} zaczyna grzać po jakiś 200m ale tam jest wabasto
~Bogdan
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
zimą błyskawicznie się nagrzewa (widać, że auto pierwotnie robione dla kierowców z północy europy), latem klima w pełni wydajna, super nadmuch na szyby,
~volwik
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
niby dobrze ale w poprzednim modelu nie czułem w zimie chłodzenia, co tu jest normą, najpierw ok. szybko i sprawnie podgrzewa, a pózniej .... studzi !
~jankarol1@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
w porządku, chociaż zimą mógłby grzać \"agresywniej\". tu mi się pośladki przypiekają od ogrzewania siedzeń, a powietrze wciąż niezbyt ciepłe,
~EnR - en.roj@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
nie mam zarzutów, funkcje wentylacji i klimy zaspokajają wszelkie potrzeby uzytkownika, bardzo wydajna według mnie, zakres regulacji super, robi robotę
~vacant2002@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Jak dla mnie bomba. Nie uzywam co prawda trybu auto, ale reczne nastawy idealnie tworza klimat w srodku, ze nie czuje sie oddzialywania z zewnatrz.
~wojtek_ol
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Klima rewelacyjna, mrozi tak aż ręcę drętwieją. W zimie ogrzewanie również świetnie działa, bardzo szybko się nagrzewa.