Lista ocen Volvo V50 (282)

4,1
~Łukasz
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Bardzo przyjemne autko. Przesiadka z V40 dała dużo zadowolenia. Jedno zastrzeżenie: ergonomia malutkich guziczków w tzw. „wodospadzie” to jakaś porażka. Podczas jazdy na 3 i 5 biegu przyciski są zasłonięte, a gdy zachodzi potrzeba szybkiego przełączenia wentylacji na obieg zamknięty, trzeba się tak starać, że stwarza to niebezpieczeństwo na drodze.
~macged@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Póki co niezawodny. Pozwala na bezpieczną jazdę do około 160 km/h później prowadzi się go niepewnie. Jest dość mały jak na kombi dzięki czemu świetnie sprawuje się w mieście a i na trasie nie ma na co narzekać. Wygodny.
3,7
~sulimo
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Auto jak jeździ, jest na 5+ Tylko te awarie... Kupiłem zadbany egzemplarz z Danii z pełną historią serwisową, przebieg ok 192 000. Przez dobry miesiąc cieszyłem się jazdą, a potem zaczęła się seria bolesnych napraw, która trwa do dziś.
~Artur
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Witam wszystkich serdecznie, chciałem się podzielić wrażeniami o moim volvo v50 ( obecnie w salonach sprzedają pod nazwą v60 ) najpierw zalety : dobra blacha odporna na korozję , miałem lekką stłuczkę pognieciony został błotnik - widać było że blacha bardzo gruba w innym aucie to pewnie bym musiał wymienić cały element na nowy a w volvo wystarczyło dosłownie odrobinę szpachli i tyle..naprawdę dobrze zrobione, części nie są drogie zamienne i są...
~katmay
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Bardzo elastyczny i cichy.Dobrze bierze od niskich obrotow. Czuly na paliwo. Lepiej wlac verve czy ultimate - mniej spali i lepiej jedzie (Silnik)
~Bism
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Bardzo fajny samochód. Dla 30 latka i 50 latka. Dla niej i niego.
3,2
~jerooo
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Samochód w tej kategorii cenowej wypada moim zdaniem całkiem nieźle. Na pewno nie można zarzucić mu braku bezpieczeństwa czy słabej dynamiki. Jeżeli trafimy na zadbany egzemplarz to z pewnością będziemy zadowoleni. Jednakże moim zdaniem nie jest to już słynne niezawodne volvo.. Współpraca z koncernem PSA dała korzyści finansowe firmie, ale za to model volvo V50 nie może konkurować już z Audi czy BMW.
~buku1980
Kombi 2.4 140KM 103kW
Swietne kompletne auto dla calej rodziny.Jestem zadowolony z tego wyboru i mysle ze nastepnym samochodem bedzie rowniez v50 tylko powiedzmy D5 z 2009 roku.
4,1
~volwik
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
od strony eksploatacji 5 *, ELASTYCZNOŚĆ NAWET 6*, jednak technicznie już dwa razy wycieki i serwis ..., oczywiscie po gwarancji (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volvo V50
6,7
10,1
10,7
~Łukasz
Kombi 2.4 140KM 103kW
Jeździłem wieloma autami i śmiem twierdzić że dźwięk i kultura pracy R5 spokojnie może dorównać V6 :) . Ponadto silnik pancerny. (Silnik)