Lista ocen Volvo V60 I Cross Country (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomba
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Cyfrą bagażnik nie imponuje, tymczasem czy 4 osoby do Włoch, czy 5 w Bieszczady - zawsze bez problemu. A podróżuje zawsze z niewiastami. Taki los... ;) W środku 4 osoby pełen komfort, choć wyglądem nie zdradza, bo długość siedzisk w obydwu rzędach co jest najmniej zadowalająca. Teraz najczęstsza weekendowa wersja 2 dorosłych i 3 nastolatki też daje radę, choć oczywiście nie idealnie.
~Łukasz
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Na co dzień i na dłuższą podróż jazda 3-4 pasażerów odbywa się w wygodzie i bez narzekania. Nie ma nadwyżki miejsca ale nie ma ciasnoty itp. Bagażnik jest nieco za mały na dłuższe podróże, szczególnie jeżeli jedziemy z namiotami, stolikami, krzesłami, płetwami.... wtedy po prostu trzeba pożyczyć box dachowy :-)
~M66
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Zależy kto czego oczekuje. Znam ten samochód ponieważ to moje drugie v60 .Nie za wiele miejsca w bagażniku, ale mi to nie przeszkadza na długość snowboard 165cm się mieści lub rower 29er bez zdejmowania koła. Oczywiście przy złożonych siedzeniach i odsuniętym fotelu mocno do tyłu ponieważ mam 186 wzrostu .
~W
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Samochód jest stosunkowo nieduży, mam prawie 2m wzrostu i się mieszczę ale nie narzekam na nadmiar przestrzeni. Bagażnik jak na kombi dosyć mały, chociaż bardzo ustawny. Sprawdza się możliwość składania każdego tylnego siedzenia z osobna.
~Robert
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Fajne auto dla rodziny 2+1 bagażnik nie powala na łopatki ale wózek bez problemu woziliśmy i na kawację śmiało się mieściliśmy. Warto tu zaznaczyć ze sam mam 190 cm wzrostu i 130 kg wagi wiec nie mało :-)
~Wapo
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
To nie jest duży samochód. Wnętrze większe niż w BMW 3, ale brakuje mu trochę do 5. Bagażnik niestety jest zbyt mały jak na te klasę samochodu. Zbyt płytki i zbyt krótki.
~Michał
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Mogło by być więcej tej przestrzeni,ale wózków dla dzieci już nie wożę. Coś za coś ,albo wygląd ,albo funkcjonalność.
~kierowca szarego bombowca
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
to nie jest wielkie kombi - ale na wakacje i na co dzien jakos wystarczylo mojej 4 osobowej rodzinie - acha - mamy bagaznik dachowy
~Marek
Cross Country 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW
Jest super ...z tyłu siatkarze koszykarze raczej będą cierpiec
Dziennik kosztów dla Volvo V60 I Cross Country
8,6
~Jaro 1236
Cross Country 2.4 D4 190KM 140kW
No ...przestrzeni zbyt wiele nie ma ale to taki wóz.
Volvo V60 I Cross Country