Lista ocen Volvo V60 I Cross Country (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Biorąc pod uwagę że nowy katalogowo kosztował 200 kPLN a obecnie można kupić taki sam egzemplarz używany za ok 110-130 kPLN i praktycznie cieszyć się jak nowym - to musiałbym dać max 3 gwiazdki. Ale z drugiej strony nie ma na rynku w klasie premium alternatywy do tego Volvo.
~tomba
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Summum plus kilka dodatków: Harman-Kardon, el fotel pasażera, podnoszone siedziska tylnej kanapy, lakier i inne drobiazgi, razem ok. 200tys. Za tą cenę, z takimi osiągami, frajdą, solidnością i pewnością ciężko znaleźć.
~Wapo
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Generalnie samochód jako nowy był bardzo drogi, kupiłem go jako 1,5 roczne auto z minimalnym przebiegiem i cena okazała się już rozsądniejsza. Jakość jest wysoka, ale wyposażenie w stosunku do ceny nowego było nie do zaakceptowania.
~W
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Volvo jest drogie dlatego nie daje 5 gwiazdek. Uważam, że w cenie powinno buc więcej asystentów - bardzo trudno dostać w pełni wyposażony samochód, bo opcje dodatkowe (np pakiety bezpieczeństwa wyceniane są zbyt drogo)
~Michał
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Jakość materiałów na wysokim poziomie ,głównie znów kupiłem Volvo ze względu na najlepsze fotele. Nie był tani ,ale to Volvo ,nic nie skrzypi i nie puka , bardzo dobre spasowanie materiałów.
~M66
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Jak napisałem wcześniej jest to drugie moje v60 wcześniej było t3 bez awd. Znam ten model od 2013 roku i zrobiłem łącznie ok 85tysi km . Samochód wart polecenia bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
~Robert
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto naprawdę bardzo mało awaryjne, niemniej jednak odradzam kupno aut z komisów czy handlarzy. Chcesz sie cieszyć dobrym autem poszukaj ofert prywatnych aut z polskiego salonu i serwisowanych na bieżąco.
~kierowca szarego bombowca
dostalem ponad 20 procent znizki wiec chyba ok
~Awi
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Chwilowo rewelacja, warto negocjować w salonie
~Marek
Cross Country 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW