Lista ocen Volvo V60 I Cross Country (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Daje duży komfort jazdy w każdym terenie. Działa "gumowo", dając duże poczucie odizolowania od podłoża. Daje mnóstwo frajdy szczególnie na zaśnieżonej lub szutrowej drodze. Jazda bokami, slajdami wychodzi praktycznie jakby od niechcenia bez problemu. Mocy jest dużo a do tego napęd dołącza tył momentalnie. No i potężny prześwit, który pozwala wjechać daleko poza utarte ścieżki
~W
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Chyba największa zaleta wersji Cross Country. Zawieszenie przeniesione z wersji XC60 daje sobie świetnie radę, niższy środek ciężkości niż w XC tylko pomaga. Samochód nie wychyla się nadmiernie na zakrętach, a jednocześnie jest superkomfortowo zestrojony.
~tomba
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Ze względu ma zawód zdarza mi się jeździć po stromiznach i ośnieżonych odcinkach. Nie raz kursowałem z parkingu na górę przewożąc innych jak autobus, bo ich quattro i x-drivy musiały zostać na dole :P
~Wapo
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Tutaj super. Auto jest zwarte i sztywne, jednocześnie wystarczająco komfortowe. Bardzo przyjemne w prowadzeniu, nie czuć negatywnego wpływu podniesionego zawieszenia.
~M66
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
Na pewno nie gorzej niż u niemieckiej konkurencji. A porównuje do x1 x drive i a4 allroad. Volvo chyba nie przywiązuje tak uwagi do reklamy jak W/W firmy
~kierowca szarego bombowca
Cross Country 2.0 T5 245KM 180kW
podwyzszone kombi - jesli szukasz sportowego auta to nie te - doplacilem do zmiennej sily na kierownicy - nie warto - od dluzszego czasu jezdze na neutralnym
~Awi
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Zawieszenie od XC w lżejszym wozie daje radę. Miałem zima nieprzyjemne odgłosy na spowalniaczach przy zimnym silniku
~Michał
Cross Country 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Mistrzostwo ,precyzja prowadzenia i trzymanie się drogi bravo.
~Jaro 1236
Cross Country 2.4 D4 190KM 140kW
Nie wiem po co temu autu takie właściwości terenowe?!
~Marek
Cross Country 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW