Lista ocen Volvo V60 II Kombi (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mieszko
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Drobiazgów już kilka było a samochód mam niecałe pół roku dopiero. -Guziczki na kierownicy do sterowania multimediami częściej nie działają niż działają, często nawet nie mogę potwierdzić wiadomości że pasażerowie zapieli pasy i zostaje animacje tego faktu na desce między zegarami. -Zepsuł się tylny spryskiwacz szyby, gdy zapytałem w ASO ile kosztuje naprawa to zrezygnowałem, jeżdżę bez. -W bagażniku odpadły jakieś 2 plastiki ozdobne, ot...
~Karol
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Dla mnie to auto klasy Premium prze pierwsze lata nie powinno mieć drobnych awarii. Co się zdarzyło pierwsze 10 km awaria auto hold i AdBlu. Powtórka przy 14 000 km niby to wina softu pierwsze usuwanie awarii trwało ze 2-3 miesiące. AdBlue tez przy 32000 km. Wymagało czyszczenia. Kilka dni po zakończeniu gwarancji awaria Auto Hold. Jeszcze awaria Systemu start & stop wymiana kondensatora na gwarancji w granicach 40000 km. Nigdy nie używam...
~Michał
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Samochód posiadam dopiero 6 miesięcy, i jest on w dobrym stanie lecz trafiło się już kilka drobiazgów. Plastik który mocuje tylny zderzak się złamał, raz pokazała się kontrolka ciśnienia opon, mimo iż było ono w porządku, po ponownym zresetowaniu komputera się więcej nie pokazało. Z drzwi kierowcy dobiega szum wiatru (czyżby uszczelka już była do wymiany po niecałych 5 latach?)
~Darek
Kombi 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Słaba jakość plastików przy siedzeniach. Skórzane siedzenia przednie z plastikowym obiciem oparcia pleców z tyłu - źle komponuje się ze skórą. Dziwne odczucie z pedału hamulca. Słaba nawigacja - kilka razy prowadzi do celu przez bezdroża.
~Darek
Kombi 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
~ksk19
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Raz zdarzyło się, że nie opuściła się klapa bagażnika. Auto posiada wieloetapowe wyłączanie elektryki. Być może miałem pecha, być może jest to jakaś wada fabryczna. Sytuacja wystąpiła raz i już się nie powtórzyła.
~ddominus
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Nie wypowiadam się bo nic nie wyskoczyło. oby tak dalej. Na razie cieszę się jazdą.
~Wojtek
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
pęknięta osłona akumulatora w bagażniku ( boczek ) ale raz ze nie widać dwa nie przeszkadza.
~Marcel
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Za krótko, żeby na coś narzekać, ale po ponad pół roku jazdy nic się nie dzieje.
~AndrzejV60
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
w pierwszym roku eksploatacji nic się nie zepsuło
Volvo V60 II  Kombi