Lista ocen Volvo V70 I (108) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommi
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Może to za małe kółeczka na tego kloca albo za niski profil opon na nasze drogi (fabrycznie 205/55/R15), ale zdaje mi się że za mocno odczuwam drobne nierówności drogi. Jednak na autostradzie nawet przy 160-180km/h zawieszenie pracuje bardzo dobrze, także przy hamowaniu i skręcaniu.
~Kaban
Kombi 2.5 20V Turbo 193KM 142kW
Mimo, że to auto z przednim napędem prowadzi się baardzo przewidywalnie, zimą super. Niestety przez to seryjne zawieszenie jest dosyć twarde. Nie radzi sobie z małymi nierównościami i sporo przenosi do kabiny. Bardzo tym byłem rozczarowany.
~Staszek, Volvo V70XC 2,5 T 1998 rok automat
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
precyzyjny i odporny na polskie warunki, nie ma z nim większych problemów jeśli wszystko jest serwisowane na czas bez kupowania kiepskich podróbek, wśród zamienników również są te doskonałej jakości za dobrą cenę
~kpt_pagaj
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Ma dwie wady. Po pierwsze promień zawracania jest ogromny, co utrudnia manewrowanie a po drugie dość często trzeba wymieniać elementy przedniego zawieszenia jak: wahacze, łączniki stabilizatorów i drążki kierownicze
~P_Tetter
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Jak na takie auto to jest OK. Jeżdżę powoli (po dziurach) a na zwykłych nierównościach prowadzi się pewnie i stabilnie. Kierwonica chodzi doskonale. Wspomaganie jest bardzo pewne i nie za mocne. W sam raz.
~Alo
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Twardawy i sprezysty. Dobrze pokonuje poprzeczne nierownosci, ale potrafi rozwibrowac nadwozie na siermieznej kostce. Moze auto tak nie wyglada ale ma naprawde biezpieczne, niebujajace, pewne zawieszenie.
~Marek
Kombi 2.0 20V 180KM 132kW
Bez problemu pokonuje zakręty, jak na kombi super, nie ma tendencji do wywracania się. Bardzo mocno reaguje na ruch kierownicą. Zawracamy na 2x ale to jak w większości kombi.
~Andrzej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Nie jest odporny na nasze drogi - czasami trzeba wymienić drążki, końcówki drążków i łączniki stabilizatora, koszt tj. w każdym innym samochodzie podobnej klasy.
~Marcin
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Zawieszenie jest komfortowe, a jednocześnie pozwala na szybkie wchodzenie w zakręty bez dużych przechyłów nadwozia, co nie zmienia faktu że czuć wagę samochodu.
Dziennik kosztów dla Volvo V70 I
12,2
12,2
~robert
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
tapczanowaty, nie do rajdowania, jezeli remontujesz zawieszenie kup Lemfordera , działa u mnie już 40tys i jest ok, inne zakupy TRW + wynalazki z allegro rozpadały się po 5000-10000km