Lista ocen Volvo V70 I (108) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pserek@qualay.pl
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
Jest Ok, ale mocno obawiam się o trwałość przy polskich drogach. przy szybkiej jeździe na zakrętach - wyraźnie czuć przechył. Cóż 1,7t samochodu + ładunek robi swoje
~herr_Grom
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Autko nieźle trzyma się na zakrętach, ale ma dosyć miękkie zawieszenie więc trzeba uważać. Zdarzyło mi się kilka razy prawie wylądować w rowie... no cóż, jak jadę sam to nieco cisnę ;P
~xkiler
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
Jest to wersja XC podwyższona, moim zdaniem zbytnio się wychyla na zakrętach. Moje wcześniejsze autko Bemka E30 dawało odczucie znacznie pewniejszego prowadzenia.
~Filip
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Długi, dość miękki tramwaj. Trzeba uważać na stan drąźków kierowniczych i końcówek drążków, niestety jakie mamy drogi, taki mamy stan zawieszenia. A auto jest w miarę cięźkie.
~jan
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Było trochę usterek. Część od zastania, samochód stał nie używany przez prawie 2 lata, ale cięzko stwierdzić jaki procent. Naprawa była kosztowna
~robwroc
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
dobry do płacenia mandatów za prędkość, nic nie czuc prędkości, na szybkich zakrętach troche dupa wyjeżdza na zewnątrz, poza tym naprawde godny polecenia
~sylwio
Kombi 2.4 i 20V 170KM 125kW
jednak jak założę zimówki, gdzie mam opony wyższe to dopiero jest komfort jazdy bo na letnich niskoprofilowych po naszych drogach nie tego komfortu
~Ops2
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Sportowiec to to nie jest ale komfort jazdy bardzo ok i fajnie radzi sobie na nierównościach. Bliżej tapczanu na kółkach niż „gleby”.
~Radek
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
troszkę miękki, ja lubię poduszkowca ale jak ktoś woli sportowe zawieszenia (twarde) to raczej się nie spodoba
~Adam
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
zawieszenie w naszych warunkach drogowych wytrzymuje ok 40 tys, maglownica 80 tys, ogólnie auto trochę \"pływa\"