Lista ocen Volvo V70 II (91) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klops
Kombi 2.5 i V20 AWD R 300KM 221kW
Za lekko ponad 30k ( nie ma sensu nawet patrzeć na te poniżej tej granicy) można kupić naprawdę fajne auto. Idealne dla kogoś kto nie ma ambicji Kubicy ale lubi czasem szybciej pojechać, najlepiej przy dobrej muzyce. Moim zdaniem to dobrze wydane pieniądze. Łatwiej również o zadbany egzemplarz, bo raczej erki trafiają do miłośników marki, a nie młodych gniewnych dresów. Nie ma tego "prestiżu", tego fejmu i ciężko się pochwalić...
~Krzysiek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Korzystam z przyzwoitych rabatów w JC i FOTA, części droższe niż w VW-AUDI 1,9TDI, porównywalne jak w VW-AUDI 2,5TDI, FORD, OPEL, tańsze niż MERCEDES, BMW, TOYOTA każdy model. Należy zwrócić uwagę na wcześniejszą eksploatację silnika; jeśli dziwnie klekota nie równo pracuje lub kopci, nie kupuj! Wtryski drogie, dwumas i sprzęgło nieco drogie, poza tym nie odstaje od reszty, a niektóre nawet tańsze niż w OPLU czy Francuzie.
~Rychu
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Muszę się przyznać, że moja filozofia głosi; nigdy nie kupuj auta nowego z polskiego salonu!!!istnieją dwa przeciwwskazania; raczej trafisz na bubla, którego kontrola jakości zepchnęła z taśmy na ścieżkę \"dla głupich Polaczków\", wyjeżdżając z salonu nowym cackiem jesteś od 20 do 30% w plecy. Zgodnie z tą teorią mam nadzieję sprzedać za podobną kwotę jak kupiłem, przy 2-3 latach urzytkowania.
~Volvofan na zakręcie
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Używane , zwłąszcza diesle , można teraz kupić bardzo tanio. Ale nie ma lekko. Kupisz za 15-20 tys, licz się z tym że 10 tys będziesz musiał w ciągu pierwszych 2 lat włożyć w naprawy. Zwłascza że przebieg minimum 250-300 tys gwarantowany a to dal większości osprzętu graniczne wartości żywotnosci
~Paweł
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Jak wyżej- bardzo dobre auto za rozsądną cenę. Za Audi A6, czy Mercedesa okulara musiałbym dać dużo więcej, a usterkowość mniejsza i utrzymanie zdecydowanie tańsze, przy podobnym standardzie wyposażenia i jakości wykończenia wnętrza. Skóra po 140tkm wygląda jak nowa (podobnie jak w mercedesie okularze)
~Ja
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Zwłaszcza po wyjściu nowszych generacji, to auto swoim komfortem, niezawodnością i wyposażeniem jest po prostu dobrą decyzją, gdzie cena zadbanego egzemplarza spada poniżej 10 tys. zł i uzyskujemy auto dobrze wykończone i przy odrobienie miłości na wiele wiele lat.
~uzytkownik911
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
auto jeszcze dużo kosztuje chociaż tanieje w zaskakująco szybkim tempie. uwaga ludzie nawet jeżeli dacie za auto 20tys zł ono będzie miało te same wady i usterki co te za 15tys i do każdego trzeba będzie 5tys dołożyć także oglądajcie wnikliwie i sprawdzajcie gdzie tylko sięda
~Leszek Toruń
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Kupowanie nowego Volvo może zaboleć przez pierwsze lata, kiedy policzysz stratę wartości auta. Dotyczy to wszystkich aut klasy premium. Warto zakupić pewny i bezwypadkowy egzemplarz mający 3-5 lat i wtedy utrata wartości jest już znikoma.
~LukSkyWalker
Kombi 2.4 T AWD 200KM 147kW
Zakupiłem moje Volvo za 13tyś zł, wszyscy znajomi nie mogą mi uwierzyć że za taka cenę można jeździć tak komfortowym i dynamicznym samochodem, myślę, że nie można było lepiej wydać tych pieniędzy, żaden Volkswagen czy BMW nie dorasta Volvo do pięt :)
Dziennik kosztów dla Volvo V70 II
8,4
11,9
13,0
~Tomala
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Biorąc pod uwagę gabaryty i wygode auta bdb. Silniki mocne, a przy tym mało palą. Audi czy VW mają lepsze zawieszenie, nie zaprzeczę. Ale dla zawieszenia męczyc sie, gnieśc w pudełku...Wolę swoje 200KM i duży kufer:)Następne będzie 250:), może więcej...