Lista ocen Volvo V70 II (97) - Widoczność

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klops
Kombi 2.5 i V20 AWD R 300KM 221kW
Ogolnie o komforcie będzie :) Kurde przesiadłem się z C5. Ciężko mi w ogóle odnieść erke do C5 względem komfortu, bo to po prostu inna liga. No i inne przeznaczenie auta. Jest dosyć sztywno, fotel kierowcy dosyć wygodny, natomiast ja się w nim czuję...niepewnie. Mam wrażenie, że nie trzyma zbyt dobrze przy szybszej jeździe, może się uda przyzwyczaić jeszcze, zobaczymy. Auto ma pełno fajnych bajerów jak na 2003 rok. Autonomiczny telefon z...
~Paweł
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Do przodu wymaga wyczucia. Ze względu na moją pracę jeżdżę właściwie zawodowo i bardzo dużo (ok 80-100tys km rocznie), ale miałem problem z wyczuciem przodu. Za to do tyłu idealnie, super lusterka. Śmieszą mnie komentarze niektórych, że jak to w kombi- ograniczona widoczność do tyłu. Ci ludzie albo nigdy nie jeździli kombi, albo nie jeździli inną wersją nadwoziową. Przecież tu od razu za tylną szybą jest koniec auta, więc nie trzeba jechać na...
~Ja
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Niestety długa, opadająca maska mogła na początku przerażać, ponieważ ciężko ocenić ilość miejsca z przodu, jednak łatwo jest się przyzwyczaić. Na plus duże lusterka praktycznie usuwające martwe pole. Gdy auto znikało z lusterka to tylko dlatego, że było już w polu widzenia bez większego rozglądania. Pomagało to także podczas parkowania tyłem, gdzie wraz z kształtem bagażnika bardzo łatwo było ocenić odległości. Przy skrzyżowaniach o...
~biegacskakac@gmail.com
Kombi 2.5 i V20 AWD R 300KM 221kW
moje pierwsze wrazenie bylo wspaniale. przez przednia szybe widac naprawde swietnie, na boki i do tylu rowniez (auto ma ponad 4,5 metra dlugosci). gorzej z widocznoscia w luterkach. pasazera jest ok, srodkowe tez. lusterko kierowcy to najwieksza porazka w historii motoryzacji. nie widac nic poza oslepiajacym swiatlem reflektorow. sprawdzilem i jest to rodzaj szkla stosowanych tylko w modelach R.po co?
~djf01@op.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Wg. mnie bardzo dobra, nie można niczego zarzucic. Jeździłem już kilkoma samochodami (m.in. MB Vito, Seat Toledo, Alhambra,Cordoba, Honda Accord, Ford Fiesta) i w porównaniu z nimi jest bardzo dobra. Warto też wspomniec o światłach, które bardzo dobrze oświetlają drogę.
~Krzysiek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Widoczność doskonałą z każdej strony, szczególnie w tylnej szybie, auto o prostej, nieskomplikowanej bryle. Natomiast niska osoba będzie narzekała na brak widoczności z przodu, maska jest długa, moja żona, zauważyłem, musi zapuszczać żurawia, ale radzi sobie.
~czesiek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
nie mam zastrzeżeń co do widoczności, można by się było przyczepić do przednich słupków. z tyłem nie ma problemu tak jak się kończy tylna szyba tak kończy się samochód, zdecydowanie gorzej jest w sedanach gdzie trzeba wyczuć tą wysuniętą du.e ;)
~uzytkownik911
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
powiem tak widoczność do przodu jest do d.u.p.y nie widać gdzie się przód auta kończy trzeba podjeżdżać na tzw. czujkę hahaha na boki jest okej. do tyłu w miarę ale do przodu to totalna tragedia mówię serio maska auta jest źle wyprofilowana
~Maciej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
V70 jest dosyć długie, stąd widoczność przez tylną szybę przy parkowaniu jest trochę ograniczona. Mam wersję bez czujników parkowania ale i tak można z powodzeniem parkować nawet w ciasnych miejscach. Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra.
~Machloj
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu nie mam żadnych problemów choć czasami boczne słupki mi przeszkadzają ale to nie jest jakieś drażniące, z tyłu przydały by się czujniki parkowania bo to jest długie autko ale da się przyzwyczajać do jego ogromu a widoczność jest dobra.