Oceny Volvo V70 III Kombi 2.4 D5 185KM 136kW 2007-2010

Volvo V70 III Kombi 2.4 D5 185KM 136kW 2007-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo V70 III Kombi 2.4 D5 185KM 136kW 2007-2010

~Damian
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
W teorii auto idealne. Kombi, AWD, wentylowane siedzenia, z tyłu kanapa z fotelikami dla dzieci, mega bagażnik, śliczne wnętrze, wszystko działa, wygląd klasycznego Volvo... W praktyce muszę przyznać że autonoe rozczarowało. Miałem naprawdę sporo samochodów, ale to Volvo oprócz mercedesa w140 jest największym rozczarowaniem... Ale o tym dalej.
~SimonPulver
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Samochód kupiłem używany z przebiegiem 194tys. Przejechałem ponad 80tys. To był jeden z lepszych zakupów. Zero problemów. Auto serwisowane regularnie co wiąże się z naprawdę dużymi kosztami. Realnie kilka tys. zł rocznie. Skrzynia automatyczna spisywała się bez zarzutów. Autko polecam i kupiłbym jeszcze raz.
3,8
~Ruf
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Dzielny Łoś. Nigdy nie zmusił mnie do zmiany planów choć zmaga się z kilkoma istotnymi bolączkami. Wersja R-design, trasowy kanapowiec idealny. Wysiądziesz z niego bez bólu pleców nawet po dalekiej trasie.
3,8
~Ruf
~Tomasz
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
dobre, bardzo szybkie (odjezdzam tak, ze zona mercedesem 3.2 nie moze dogonic) i calkiem ekonomiczne, jak na ta moc silnika. duze, wygodne, ale srodek moglby byc troche lepszy, jak dla mnie za duzo plastiku na dash boardzie. Wady: chyba tylko skret, zeby zawrocic na 7m ulicy trzeba sie zbierac na trzy razy. Jesli ktos wczesniej smigal Mercedesem, bedzie troche rozczarowany. Ale jak dla mnie auto bajka
~Looka
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Idealne auto na dalekie trasy. Wygodne - po kilkusetkilometrowej trasie wysiadam - prowadzę szkolenie - i z powrotem bez zmęczenia. Mimo dużego przebiegu nic się nie dzieje. Sporo miejsca w środku i przepastny bagażnik. Audio super. Auto dla kierowcy dużo jeżdżącego (w mieście się męczy).
~zbyszek emigrant
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Auto bardzo udane. To moje drugie Volvo, kiedys mialem v70 z 98 roku. Bardzo pakowne, komfortowe nie meczy w dalekich trasach. Zwrotnosc i zawracanie na ulicy duzo lepsze niz xara picasso (poprzednie auto) pomimo ze dluzsze. System audio wysmienity, nieporownywalnie lepszy dzwiek niz w innych seryjnie montowanych systemach naglosnienia innych marek
~Marek
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Mocy nie brakuje, oszczędny w trasie przy prędkościach do 110km/h. Fajne brzmienie ale spore wibracje na postoju (Silnik)
~marektv
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Drżenie troszkę za duże. Do 1800obr/min wyraźnie czuć "turbo dziurę" (Silnik)
~Robert
Volvo V70 III Kombi