Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW od 2015 (10)

~bartol_kbk
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Ocenę zacznę od mojej osobistej opinii. Przed zakupem tego auta byłem przeciwnikiem tego typu samochodów z różnych przyczyn ( ten model wybrała żona dla siebie, żeby nie było ;-)). Po ponad 2 latach użytkowania muszę przyznać, że bardzo polubiłem to volvo i przekonałem się do SUV-ów. Teraz nie wyobrażam sobie innego auta w trasę. Po mieście do spokojnej bezstresowej jazdy też się świetnie nadaje. Zwłaszcza jeśli dodamy do tego REWELACYJNE...
~RafalWawa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Jeździ i przyspiesza świetnie, ale trochę dużo pali. Trzeba bardzo spokojnej jazdy by zejść poniżej 10 l/100 - jazda autostradowa z przepisową prędkością to już nieco ponad 10l/100, a jazda "po autostradzie w Niemczech" - można bez problemu przekroczyć 11-12l/100. W mieście (W-wa) ok 10l/100km - ale nie żałuję bo frajda z jazdy jest (Silnik)
~szlassa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Wystarczająco mocny, żeby się sprawnie poruszać. Dosyć oszczędny. Szybko się rozgrzewa. System start-stop działa bezproblemowo i zupełnie nie przeszkadza w codziennej jeździe. (Silnik)
~Owad
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Po kupnie rozumiem dlaczego jest ich tak dużo. Trudno się do czegoś doczepić, XC60 jest przemyślane od detali po prowadzenie pojazdu i ergonomię. Oczywiście w porównaniu z nowymi konstrukcjami widać upływ czasu, ale silnik ma "fajne" brzmienie.
~Tobiasz
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Mój pierwszy SUV. Ogólnie bardzo dobrze - duże auto o nieporównywalnym prześwicie z innymi autami tej klasy - bardzo wygodne w mieście i na weekendowe wyjazdy poza miasto.
~Witek
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Bardzo ładny design, ładny i funkcjonalny środek. Brakuje jedynie parę schowków.
~jaremo
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Polecam, bo moim zdaniem jest to piękny komfortowy i nie zawodny samochód. Autami tej marki jeżdżę już ok. 10 lat bezproblemowo.
~Mariusz
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Ogolnie fajne autko. Lepszy niz outlander 2 z silnikiem 2.0. Ma duzo zalet ale tez i minusow pare...
3,6
~Marek
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
W aucie po przejechaniu 3476 km zepsuł się moduł przedniej kamery systemu city safety - rezultat to niedziałające poduszki powietrzne oraz tygodniowy postój w serwisie w oczekiwaniu na części. Szwedzka niezawodność par excellence.
~Przemyslaw
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
od listpada przejechalem 7000 km i splanie ciagle spada (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volvo XC60 I SUV Facelifting