Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW od 2015 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartol_kbk
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Auto ma sprężyny polestar. Za ich prawą jest trochę sztywniejsze niż auto ze zwykłym zwieszeniem (tak piszą w folderze, nie mam porównania ze standardowym zawieszeniem ;-) ). Na lato mamy felgi 20-calowe z cienką oponą. Auto dzięki temu prowadzi się stabilniej przy wysokich prędkościach i w zakrętach, ale znacząco cierpi na tym jakość tłumienia nierówności. Wg mnie najlepsze są koła z wysokim profilem opony do tego auta. Może prowadzi się...
~Owad
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Standardowe zawieszenie, czyli Mondeo na szczudłach: dobre prowadzenie i wybieranie nierówności. 4x4 Haldex bardzo sprawny i szybki w połączeniu z Torque Vectoring daje wrażenia jak z Forestera - w lekkim terenie daje radę a prześwit 23cm pozwala na wiele.
~szlassa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Napęd na obie osie świetnie się sprawdza w zimie. Nie sposób zerwać przyczepności przy ruszaniu na mokrym asfalcie. Na śniegu prowadzi się bardzo pewnie. W zakrętach też ok. Zawieszenie dosyć miękkie, ale sprężyste, więc nic się nie buja.
~Tobiasz
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Trzymanie drogi ok - nadwozie i wspomniany przeswit bardzo wysoko co sie czuje jadac autostradą. Napęd na cztery koła - wykorzystuje rzadko ale nie żałuję że wziąłem.
~Mariusz
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Zadawalajacy...Awd daje poczucie stabilnosci. Choc zdazylo juz mi sie nie podjechac nawet na twardej nawierzchni pod stromy podjazd
~RafalWawa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Bez zastrzeżeń. Auto dość wysokie więc nie ma co liczyć na sportową jazdę w zakrętach, ale trzyma się nieźle mimo to.
~Witek
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Bardzo dobrze w trasie, na autostradzie. Nieźle na zakrętach. Dobrze, nawet super tłumi nierówności.
~jaremo
Jest dobrze