Oceny Volvo XC70 II Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW od 2013

Volvo XC70 II Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW od 2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo XC70 II Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW od 2013

~Excel
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Auto regularnie serwisowane (5 lat ASO, obecnie niezależny warsztat specjalizujący się w Volvo - polecam = mają większy zestaw procedur niż ASO i zalecają częściej wymieniać pewne podzespoły). Jeżeli nie zapomina się o regularnym podstawowym serwisie, ten samochód jest pancerny pod każdym względem, nie psuje się absolutnie nic. Do tego komfort jazdy, w tym wygoda foteli jest nieosiągalny dla obecnie produkowanych aut. Spalanie przy...
~Michał
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Samochod spełnił moje oczekiwania co do samochodu rodzinnego. W komfortowych warunkach mozna podrozowac po autostradzie a w weekend zabrac rodzine w niedostepne dla innych samochow miejsca. Pozwala majestatycznie pochlaniac kolejne kilometry na autostradzie będą przy tym pewnym w prowadzeniu i oczednym samochodem. Mam silnim o oznaczeniu d5244t17 moc 163 km biturbo. Skrzynie manualna 6 biegow
~Przemo
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Samochód pancerny rodzinny i wszechstronny Przed zakupem oglądałem wiele SUV i wszystkim coś brakowało.Samochód zakupiłem od mojego kolegi który pieścił swoje volvo w garażu od nowości pełen serwis wiec byłem pewien auta.Jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku.Polecam Super samochód takich już się nie produkuje.
~Kalen
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Witam wszystkich Ogólnie to bardzo przyzwoite auto nie sprawia w zasadzie żadnych problemów W moim po 100tyś w zasadzie nic nie stuka nic się nie dzieje złego poza skrzynią biegów która została wymieniona przy 60tyś w ramach gwarancji (bez żadnego focha ze strony serwisu)
Volvo XC70 II Kombi Facelifting