Oceny Volvo XC70 II Kombi Facelifting

Volvo XC70 II Kombi Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo XC70 II Kombi Facelifting

~Jalu
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
po 30 tysięcy ( na gwarancji) wysiadła sonda lambda, pojawiają się różne drobne mankamenty - informacje o awarii przeważnie w układzie elektrycznym; po wyłączeniu "stacyjki" i ponownym uruchomieniu auta wszystko znika. Po 180 tysiącach pojawił się komunikat o zapchanym DPF'ie - po wlaniu środka czyszczącego - kilkukrotnym - i zresetowaniu pamięci , problem ustąpił; Zużycie paliwa; trasa przy 80- 90 km/h - poniżej 6 litrów przy monotonnej...
~spin
Kombi Facelifting 3.0 T6 304KM 224kW
Duże, szybkie i bezpieczne rodzinne auto. Jeśli szukasz auta, które nie ma problemu z przyspieszaniem, nawet w pełni załadowane, które potrafi być prawdziwym sleeperem na światłach i w trasie, którym wjedziesz na lekkie bezdroża czy w błoto bez obawy o zakopanie, które jest obszerne wewnątrz (i na zewnątrz ;) ), które będzie także dość nietuzinkowe i rzadko spotykane, które będzie bezpieczne i które w każdym centymetrze swojego wykonania i...
~Excel
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Auto regularnie serwisowane (5 lat ASO, obecnie niezależny warsztat specjalizujący się w Volvo - polecam = mają większy zestaw procedur niż ASO i zalecają częściej wymieniać pewne podzespoły). Jeżeli nie zapomina się o regularnym podstawowym serwisie, ten samochód jest pancerny pod każdym względem, nie psuje się absolutnie nic. Do tego komfort jazdy, w tym wygoda foteli jest nieosiągalny dla obecnie produkowanych aut. Spalanie przy...
~Mirek
Kombi Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
bardzo komfortowy, mega pakowny, niezawodny samochód, wygląda dobrze mimo upływu lat. Do tyłu wchodzi pełnoprawny materac i można spać w aucie, co przetestowaliśmy z żoną w czasie wypadu w Bieszczady :) ,
~Michał
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Samochod spełnił moje oczekiwania co do samochodu rodzinnego. W komfortowych warunkach mozna podrozowac po autostradzie a w weekend zabrac rodzine w niedostepne dla innych samochow miejsca. Pozwala majestatycznie pochlaniac kolejne kilometry na autostradzie będą przy tym pewnym w prowadzeniu i oczednym samochodem. Mam silnim o oznaczeniu d5244t17 moc 163 km biturbo. Skrzynie manualna 6 biegow
~Przemo
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
Samochód pancerny rodzinny i wszechstronny Przed zakupem oglądałem wiele SUV i wszystkim coś brakowało.Samochód zakupiłem od mojego kolegi który pieścił swoje volvo w garażu od nowości pełen serwis wiec byłem pewien auta.Jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku.Polecam Super samochód takich już się nie produkuje.

Usterki Volvo XC70 II

Volvo XC70 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~s.chris
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Bardzo solidne auto, relatywnie oszczedne, EUR6 bez AdBlue. Kupilismy z przemysleniem XC bez 4WD i silnikiem 2.0 w standardzie - ta wersja wydawala sie najbardziej logiocznym wyjsciem. Sprostowanie - moj jest model z EUR6 - z przedostatniego miesiaca produkcji.
~JanuszTargalski
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
dobre auto na rodzinne wypady jak i do codziennego dojezdzania do pracy. Wygodne, ciche, super silnik. Duze i ciezkie niestety, co powoduje ze duzo pali. Komfort i poczucie luksusu sa jednak nie do przecenienia.
~paweł
Kombi Facelifting 2.5 T5 254KM 187kW
Najlepszy z samochodów jakie miałem. Super wyciszenie, jakość materiałów na wysokim poziomie. Na trasę idealna maszyna. Do miasta trochę za duży. Wygodny rodzinny dający poczucie luksusu samochód. Spalanie na przyzwoitym poziomie. Jednym słowem ideał.
~Marek
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Wspaniały samochód zarówno do podróży służbowych jak i rodzinnych wypadów poza miasto. Świetnie sprawdza się zarówno na autostradach jak i na polnych drogach. Wspaniały kompromis, szkoda że już ich nie produkują. Następcy z Volvo są już zdecydowanie za drogie.
Volvo XC70 II Kombi Facelifting