Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (66) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony posiadacz
Hatchback 1.1 53KM 39kW
autko potrafiło spalić średnmo 6,1 gazu przy katowaniu go przy prętkości 120-140 km /h na normalnych drogach i nawet mandatu nie dostalem części w cenie najtańszych rowerowych da się kombinwać np; lusterka od malucha eleganta rozbieralna pompa wodna( awaria łożysk w polonezie = cała nierozbieralna pompa wodna żemiosło 250zl tavria cała pompa fabryka 70 zl lub łożyska 15 zl sam zmieniłem) Za samochód zapłaciłem 2000 zl + 1100 lpg przejechałem...
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Paliwo temu autku wybitnie nie smakuje, w trasie poniżej 5 litrów, konstruktora tego auta Rossnieft chyba kazałby odstrzelić;-) a poza tym jak na przekonania o "ruskach", autko nie wymaga dużej kasy na reperacje-jesli ktoś umie jeździc bez drobiazgów może jeździc i parę lat olewając warsztat.
~Użytkownik
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Samochód jest ekonomiczny głównie w trasie, gdzie zużywa przy prędkości ok. 80-100 km/h przy czterech dorosłych osobach i bagażu ok. 5.5 l. Znacznie gorzej jest w mieście, gdzie potrafił spalić w zimie nawet 12-15 l benzyny. Latem ok. 9. Teraz po ostatniej regulacji i naprawie powinno być znacznie lepiej
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
nie zwracam uwagi za bardzo, tankuje gaz i jade, po co sobie komplikowac zycie jakimis obliczeniami:) na benzynce przy oszczednej jezdzie (ktorej nie stosuje) 6l przy zgniocie to kolo 8-9l a gaz srednio 8-9na 100km na wiosne po regulacji tego i owego bedzie lepiej
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
10 litrów LPG w miescie zima to nie jest za wiele jak na ten silnik i układ zasilania na trasi emiesci sie w 6,5 lityra na 100km benzyna w miesci około9 l na terasie nie sprawdzałem zima ale latem okolo6 litrów sie miesci.
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
w normie,jezdze na lpg,wiec zawsze jest troche wiecej,w ruchu polmiejskim6.7 l,w miesciew granicach 8,wiec uwazam ze niezle,i wcale nie mam ,,lekkiej ,,nogi,bo waze 92 kilo!!! ;-))))))))!
~husky
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Spalanie zależy od wielu czynników między innymi od sprawności modułu EPCH - odpowiednika polonezowskiego ZHS-u (zaworu hamowania silnikiem) - jak ten jest popsuty spalanie oscyluje w okolicach 9,0 l./100 km.
~marek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
bez gazu tragedia nawet na gazie pali minimum 12 litrów,w zimie nawet do 17 litrów na benzynie taniej wychodzi jazda polonezem,części niby tanie ale psuje się ciągle
~atticus@tlen.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
naprawy to są śmiesznie tanie nigdy mnie nie zawiodła i potrafi jechać bez elementów które inne samochody maja za niezbędne to boski wól roboczy ot swinię przewieść czy teściową
~majster72
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Oj z tym to bylo naprawde kiepsko. Auto potrafilo mi spalic nawet 11 - 12 litrów w trasie przy prędkości nie przekraczającej 90 km/h - jak na silnik 1,1 to strasznie kiepsko.
ZAZ Tavria Hatchback