Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wielorybek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
z przodu - bajki :) jestem dosc duzy a wygodniej mi w TAvrii niz w Polonezie (szczerze), z tylu nieco gorzej (jednak w 5 osob tez sie da jezdzic, nawet gdy sa wysokie, sprawdzalem), ale ogolnie jest jak w wiekszosc aut 3-drzwiowych (np Peugeot 106), jak na ukrainski wynalazek jest b. dobrze
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
dużo miejsca jedyny mankament to brak tylnych drzwi i ciezko sie wtarabanic do tyłu np starszej osobie jak juz wlazie to jest za nisko zeby wylezc spowrotem jak sie ma ponad50 lat........
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
miejsca jest sporo, jestem wysoki i nie mam problemow z wsiadaniem ani wysiadaniem, gorzej do tylu. pasazer z przodu dostaje czasem po nodze przy zapieciu 5 biegu, ale nie musi siedziec w rozkroku:)
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Tutaj to juz po prostu TRUDNO znaleźć minusy. No, chyba że ktoś jeździ Mercedesem (albo Loganem)- wtedy ma moralne prawo ponarzekać. Wszyscy inni robią to tylko z zazdrości!!!
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
z przodu ok.!!!tył.....troche za barzdo pod katem,pozatym moze niema co sie czepiac ,w tym czasie dzielona kamapa????za spora dopłata inne fury,te słynne z niemiec,mi ały cos takiego!
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Z przodu nawet nawet.Jak dla mnie (190 cm wzrostu) trochę brakuje miejsca nad głową.z tyłu troszkę gorzej ale i tak lepiej jak u konkurencji z tych lat
~atticus@tlen.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
co ja w niej dżemek uciąłem co drzewa przewiozłem.. nawet palma babci po tuningu weszła polecam wypierniczenie siedzenia pasażera.. co za przestrzeń..:)
~użytkownik TAVRII od 14 lat
Hatchback 1.1 53KM 39kW
nie ma co narzekac, miejsca jest wystarczająco dużo bagażnik całkiem spory, jedyny mankament to wysoka krawędz bagażnika
~husky
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Ilość miejsca jest wystarczająca - bagażnik pojemny, ale: kanapa źle się składa a bagażnik ma za wysoka krawędź załadunku...
~zadowolony posiadacz
Hatchback 1.1 53KM 39kW
sami sprawadżcie auto w odrużnieniu od fiata 126p nie posiada certyfikatu watykanu (na tylnym siedzeniu może do czegoś dojść)
ZAZ Tavria Hatchback