Szukaj

Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 TDCi 120KM 2015 Ford Focus 1.5 TDCi, Salon Polska, Serwis ASO

27 999 PLN
Ford
Focus
2015
diesel
120 KM
+48
Katowice (woj. śląskie)
Rocznik 2015
Przebieg 200 376 km
Typ silnika diesel
Moc silnika 120 KM
Pojemność silnika 1 499 cm3
Skrzynia biegów manualna
Typ nadwozia hatchback
Kolor czerwony
Rodzaj napędu przedni
Liczba drzwi 4
Pochodzenie krajowe
Faktura faktura VAT

Wyposażenie tego samochodu

ASR (kontrola trakcji), Poduszki boczne przednie, Poduszka powietrzna pasażera, ABS, Alarm, Poduszka powietrzna chroniąca kolana, Isofix, Poduszka powietrzna kierowcy, ESP (stabilizacja toru jazdy), Podgrzewana przednia szyba, Elektryczne szyby tylne, Elektryczne szyby przednie, Przyciemniane szyby, Elektrycznie ustawiane lusterka, Wielofunkcyjna kierownica, Wspomaganie kierownicy, Gniazdo USB, MP3, Gniazdo SD, Bluetooth, CD, Alufelgi, Otwieranie pilotem, Komputer pokładowy

Informacje o samochodzie

Ford Focus 1.5 TDCi, Salon Polska, Serwis ASO

6,0
Ford Focus III
Hatchback 5d facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Samochód mam w wersji St-line z kołami 235/40/R18. Do tej pory zrobiłem ok 10tys. Z czego 6tys. Po angielskich drogach. W Anglii limit prędkości to ok. 114km/h. Przy takich prędkościach pali mi ok. 5.5. Pozostałe 4 tys. km to trasa Anglia - Mazury w dwie strony i tu spalanie wyszło ok 6.5 ze względu na wyższą prędkość przelotową na autostradach. Przy prędkości ok 190km/h w Niemczech komputer pokazał średnio ok 9l. Z całego przebiegu 10 tys. km mam srednie spalanie ok. 6.2l. Dodam, że ok 80 procent mojego przebiegu to autostrady.
Dodane 7 lat temu
4,1
Ford Focus III
Hatchback 5d facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Przy szybkiej jeździe po brytyjskich autostradach zawsze mam 67 mpg - 4.2 l/100 km. Przy nerwowej jeździe w korku spalanie skacze do 57 mpg - 5 l/100 km.Przy jeździe ok.60 mph - 100 km/h na odcinku 100 na M1 udalo mi sie zejsc do 91 mpg -2.5 l/100 km. Realnie trzeba przyjąć że w trasie przy przestrzeganiu przepisów i jeździe z głową spokojnie można zmieścić się w 70 mpg - 4 l/100 km. Wynik świetny uważam, a1.5 litrowy dieselek świetnie radzi sobie nawet po przekroczeniu 100 mpg - 160 km/h. Bardzo polecam. Dodam, że żona jeździ nowym Mercedesem A200 Diesel automat.Wyglada może bardziej post ale więcej pali, jest bardziej mulowaty I znacznie glosniejszy w środku jak i na zewnątrz.
Dodane 8 lat temu
4,7
Ford Focus III
Hatchback 5d facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Samochód na dotarciu, do chwili obecnej zrobiłem 3000 km - średnie spalanie (dla 70% autostrada-tempomat 120 km/h, 30% miasto) wyniosło 4,7 l/100km. Dynamika jazdy bardzo dobra jak na 1,5l diesla ale to zasługa małej masy i 120 PS.
Dodane 9 lat temu

Zalety

+ Skrzynia biegów + Układ jezdny + Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wady

- Bezawaryjność (drobiazgi) - Bezawaryjność (poważne usterki) - Wentylacja i ogrzewanie
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Ford przeprowadzone przez Euro NCAP.
Ford Focus

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów