Szukaj

Raporty zużycia paliwa Citroen Xantia I

Podsumowanie 345 raportów Filtruj
Lata produkcji
Rodzaj paliwa
Silniki Benzynowe Citroen Xantia I
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
6,5
42,10 zł
1
8,8
56,88 zł
11
9,6
62,17 zł
2
8,6
55,90 zł
29
8,9
57,82 zł
48
8,6
55,54 zł
20
9,8
63,51 zł
31
9,6
62,17 zł
9
10,4
67,25 zł
6
10,7
69,30 zł
2
Pokaż więcej silników
Silniki Benzynowe Citroen Xantia I
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
10,5
29,43 zł
5
10,0
28,00 zł
15
10,9
30,59 zł
22
9,8
27,67 zł
14
10,5
29,59 zł
11
11,5
32,25 zł
8
10,7
30,16 zł
5
Pokaż więcej silników
Silniki Diesla Citroen Xantia I
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
6,8
49,12 zł
1
6,1
43,96 zł
7
6,7
48,52 zł
76
6,6
47,31 zł
22

Zużycie paliwa Citroen Xantia I – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Lista raportów zużycia paliwa (345)

10,6
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
Trzeba znalesć dobry zakład naprawiający szczególnie zawieszenie. Jak zabierze się za to jakiś partacz to tragedia. Leci wszystko i wszędzie
Dodane 22 lat temu
10,4
Citroen Xantia I
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
w zimie nie pali o wiele więcej
Dodane 22 lat temu
10,8
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 Turbo 147KM 108kW
silnik turbo,ciągły wtrysk gazu.często jeżdze z klimą,minimalne spalanie na autostradzie z 4osobami,klimą i pełnym bagażnikiem,śrenia predkość 100-110km/h.
Dodane 22 lat temu
7,6
Citroen Xantia I
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
klima on non toper
Dodane 23 lat temu
8,1
Citroen Xantia I
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
13,0
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
automatyczna skrzynia biegów, instalacja gazowa LOVATO bez wtrysku gazu
Dodane 23 lat temu
12,6
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
zima to zły okres dla gazu ale taka pojemność musi wziąść swoje generalnie inne auta tej klasu palą mniej
Dodane 23 lat temu
9,6
Citroen Xantia I
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
max średnie było zimą (dużo grzania na postoju) - normalnie 9.5-10.0. W trasie średnio 8.0 (jazda szybka i dynamiczna)
Dodane 23 lat temu
7,9
Citroen Xantia I
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
8,6
Citroen Xantia I
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
Maksymalne spalanie przy holowaniu przyczepy kempingowej. Normalne maksymalne to ok. 10L
Dodane 23 lat temu
Citroen Xantia I

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów