Szukaj

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
5505 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2365 mm
Wysokość
2490 mm
Rozstaw osi
3700 mm
Rozstaw kół - przód
1720 mm
Rozstaw kół - tył
1710 mm
Zwis przedni
840 mm
Zwis tylny
965 mm
Prześwit
250 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
557 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Renault Master II

Szczegóły silnika

Usterki Renault Master II

Liczba wpisów: 11

Renault Master II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Renault Master II
Porównaj parametry
Renault Master II
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Renault Master II