Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Nissan Micra III Cabrio

Nissan Micra III Cabrio
Lata produkcji: 2003 - 2010
Segment: Auta małe
Trzecia generacja Micry produkowana w latach 2003-2010. Stylistycznie, auto bazujące na prototypie oznaczonym kodem K12, znów miało niewiele wspólnego ze swoim poprzednikiem. Po wprowadzonych zmianach upodobniło się za to do znanego z nieśmiertelnej sylwetki Volkswagena Garbusa. Auto zostało zbudowane na nowej płycie podłogowej B-platform, stworzonej wspólnie z Renault. W 2005 roku Nissan zaprezentował wersję coupe convertible modelu - Micrę C+ C. W 2007 roku Micra została poddana face-liftingowi, a trzy lata później ustąpiła miejsce kolejnej generacji samochodu.
Powagosław

Poprzednia Micra nie była piękna, ale miała styl, który odróżniał ją od konkurencji. Nowa Micra nie jest brzydka, ale bezwolnie wtapia się w konkurencję w swojej klasie. Nawet nie próbuje się wyróżniać.

~Powagosław
Luzacjusz

Z przykrością stwierdzam, że Micra stała się autopodróbką, to znaczy podróbką samego siebie, nieudaną zresztą. To się zdarza. Nawet Marlon Brando i Miles Davis kiedyś rozmienili się na drobne. Ale Micra może nie mieć tak wiernych fanów.

~Luzacjusz

Nissan Micra III Cabrio – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Nissan Micra III Cabrio

Podstawowe parametry Nissan Micra III Cabrio
Liczba drzwi 5
Liczba miejsc 5
Wymiary zewnętrzne Nissan Micra III Cabrio
Długość 3715 mm
Szerokość 1660 mm
Wysokość 1525 mm
Rozstaw osi 2430 mm
Wymiary bagażnika Nissan Micra III Cabrio
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 584 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 371 l

Publikacje o Nissan Micra

Newsy o Nissan Micra

Nissan Micra III Cabrio