Lista ocen Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusss
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Zużycie paliwa w 145 BX 1,4L 100KM jak na tak żwawe auto to spalanie w mieście na poziomie do 8,5L przy jeździe co chwilę pod czerwone pole bardzo zadowalające bez szaleństw spokojnie w 7/100 L/km się mieściła. Na przeglądzie w aso byłem tylko raz słaba obsługa w ASO Katowice więc później jeździłem do swojego mechanika przez 3 lata użytkowania 40 tys km auto pochłonęło całe 1,8 tyś a wymieniłem w nim tarcze klocki sprzęgło i rozrząd i jakieś...
~Lopez
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Pali dużo bo ten typ tak ma, naprawiać jeszcze nie musiałem. Na razie chodzi jak żyletka i mam nadzieję że jeszcze długo tak chodzić będzie. Jak się ma Alfę to trzeba o nią dbać, czasem nawet bardziej niż o kob...... I tak zawsze będzie zazdrosna. ;-)
~Pemo-pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Czesci w dobrych cenach nie poduwnywalnie tansze od japonskich. Nie ma problemu nawet z kupnem bardzo niestandardowych czujnikow. Spalanie bardzo duze jak na 1,4 ale zato 90KM.
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
no i tu moja czarna perelka wypada kiepsko ale co tam za to milutko warczy:)w miescie bo najwiecej jezdze po miescie spala lekko ponad 10 litrow
~kristof771
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
pali umiarkowanie duzo. naprawy ekspoatacyjne raczej tanie. gorzej jak zepsuje sie cos nietypowego i powazniejszego
~Daroo
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Jak na boxera (na gazie) to chyba jest oszczędny? Na benzynie nie próbowalem bo jak jest lpg to po co przepłacać?
~rav145
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Musi palić bo waży ponad tonę + bagaż i komplet pasażerów i wiadomo o co chodzi. Jednak mieści się w klasie Compactów i Hatchbacków.
~Pawel.Studniak@fkz.com.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Nawet 1.4 potrafi nieżle spalić (z trudem się mieszczę w 8l w cyklu mieszanym) - części tanie, naprawy również
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Części naprawdę tanie (nawet oryginalne nie są jakieś zaporowo drogie), spalanie gazu może być.
~szukam materialow na temat silnika boxer
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
11,5 gazu przy spokojnej jezdzie. etylina? nie wiem. czesci zawieszenia tanie. gorzej z czesciami do boxera