Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (384)

4,1
~a147
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
uważam, że bije na głowę wszystkie focusy, astry, golfy, meganki, corolle itp, konkurencji można szukać dopiero na poziomie bmw czy lexusa
3,6
~Majkelxxxfuracz
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Bo lubię tym jeździć. Jest ładna i superancko wyglądają czerowono podświetlone zegary i wogóle wygląda i jeżdzi się jak sportowym bolidem. Czuję się w alfiorce zajebiście bo jazda tym to przyjemność. Reszta to tragedia. Trzeba mieć respekt do tego samochodu inaczej nie pojeździmy długo. Auto dla opanowanego kierowcy jest super.
4,1
~Marcin
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Ma swoje mankamenty ale nie miałbym oporów kupić drugi raz to samo auto. Daje dużo frajdy z jazdy, dość mocny i przy tym ekonomiczny (spalanie w okolicach 7 max 8 litrów głównie po mieście i krótkie trasy, na autostradzie spokojnie można zejść do 6). Zawieszenie jest jej największą bolączką. Hamuje bardzo dobrze.
3,2
~niktwazny
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jak sprawna i jedziesz w trasie jest super. W mieście nieco za mało zwrotna. Manewry na parkingu skomplikowane . Przy 1 awarii powyżej 1000 PLN racjonalnym wyborem jest sprzedaż na części lub kupienie innego egzemplarza na dawcę, ewentualnie wybranie jako hobby mechaniki samochodowej.
~007
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Czasami mnie kusi sprzedać jak mam gorszy dzień:) wystarczy postawić autko umyte przed domem i tylko zerknąć na nie :) wszystko się odmienia:) nie mówiąc o tym jak się wsiądzie i zacznie jechać :) niektórzy dziwnie się na mnie patrzą jak jadę sam z uśmiechem na buzi :)jazda tym autem sprawia mi ogromną frajdę i przyjemność...
3,6
~krokiet97
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Auto trzeba lubić, ale ja je lubiłem. Świetne wrażenie robi wygląd, do dziś się z tymi autami oglądam. Od strony technicznej jest fajne wrażenie, ale w praktyce straszny wrażliwiec z tego auta. Ja akurat miałem egzemplarz po remoncie silnika, ale współczuję poprzedniemu właścicielowi kosztów. Od siebie musiałem często robić zawieszenie, bo to auto nie ma go na nasze drogi, zbyt delikatne. Co do silnika to bez zarzutów, pracował przez 2...
3,5
~Michal A.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Troche marudzi tak jak moja dziewczyna. Ale ta druga mimo wszystko bardzej. Kocham je obie :D
~podstamer
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jedziesz czasami okrezna droga lub proponujesz odwiezenie na drugi koniec miasta. Wyleczyl mnie ten samochod z takich marek jak Golf, Passat, Corrola itp - nazwyam je suszarkami bo moja rodzina nadal nimi jezdzi. Na moj wolaja wloski zlom.
3,3
~fergoter
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Daję ogólnie 3+ z powodu wysokiego zużycia paliwa, niedostatków mocy na niskich obrotach, wrażliwego i twardo zestrojonego zawieszenia.Plusy za komfort i wzgledną bezawaryjność.Gdyby było to Renault to dałbym 2+
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback
6,7
9,7
11,4
3,7
~scyzor
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
autko o pięknym wyglądzie srodek miło mnie zaskoczył dobre komponenty w porównaniu z plastikiem w mito i 159 to 147 wypada o niebo lepiej!!!!! zawsze chciałem miec alfe i kupiłem a martwił będe sie poźniej:)
Alfa Romeo 147 Hatchback