Lista ocen Alfa Romeo 156 I (498) - Całokształt

Na liście zabraknie 314 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czorny
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Jest to moja druga nowa Alfa 156 kupiona z salonu. Polecam auto dla kogos kto potrzebuje usportowionego auta klasy sredniej. Nie moge zlego slowa powiedziec, moze poza spasowaniem elementow i drobnymi odglosami z tylnej rolety bagaznika.
~Wojtas.osa@poczta.fm
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Autko bardzo ładne na zewnatrz i w środku, super wyposażone, szybkie , zwinne ale co z tego jak baaardzo awaryjne. Konczy sie gwarancja - zaczynają sie problemy. Aha i bardzo odczuwalna, przeszkadzająca ,ogromna średnica skrętu jak na takie male autko.
~Carl_75
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Szybko wchodzi na obroty wydając przy tym rasowy dźwięk, ABS włącza się maksymalnie późno :), narowiste sprzęgło :), idealnie trzyma się drogi ale za to trwałość zawieszenia niewielka, skupienie i moc świateł mogłyby być trochę lepsze.
~Romeo
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Uważam,że to najładniejsza furka w tej klasie,ale nieustannie są z nią jakieś kłopoty,które złoszczą mnie okrótnie.Nie kupię więcej Alfy,chyba,że znów się w jakiejś zakocham,a jak wiadomo w tym przypadku rozum nie będzie miał nic do gadania.
~Bartek
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Auto prowadzi się extra, można mieć zastrzeżenia do jakości wykończenia detali, samochodzik na pewno nie ma konkurencji w estetyce nadwozia no i niestety nie jest tani. Właściciel za to otrzymuje samochód z charakterem (można się zabujać).
~ZadowolonyZalfy
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak ktos chce sobie kupic pierwsza alfe to 156 1.9 jtd jest to najlepszy wybór, oczywiście po lift, silnik jak się dba to przy 300 tys km chodzi jak zegarek. Auto bardzo malo pali takze od stacji do stacji nie trzeba jezdzic ; )
~AlfaRomek
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto cudne :) prowadzi się świetnie, jak na te lata wyposażenie można rzec ze idealne :) te całe Opinie o alfie to chyba wzięte z zazdrości, mogę z całego serca autko polecić ! Silnik zabija ! Można powiedzieć, ze PANCERNY.
~bizoonix
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto jak na swój wiek ładne wizualnie, dobrze się prowadzi - pewnie i komfortowo. Silnik - rewelacja, dynamiczny i ekonomiczny. Lekko ponad 1200KM na zbiorniku robi wrażenie - tym bardziej, że wskazówka sięgała 160.
~zymelka
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Jak na auto w nie największym przedziale cenowym wypada bardzo dobrze. Najgorsze jest spalanie, ale satysfakcja z jazdy powalająca. To auto ma duszę. Myślę, że kolejne moje auto będzie też pochodzić z włoch i mieć logo ALFA ROMEO. ;)

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~GrzegorzAhJ
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jakość wykonania porównywalna z większością aut, doskonałe wyposażenie większości egzemplarzy, innowacyjne zawieszenie-kocha zakręty, ciekawy design. Po premierze wielu wzdychało i oglądało się na ulicy-cieszy oko do dziś.