Lista ocen Alfa Romeo 156 I (498) - Całokształt

Na liście zabraknie 314 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gozdziej@gmail.com
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Dla mnie samochód marzeń, nigdy nie przesiądę się do innej marki ponieważ ten pojazd prowadzi się idealnie, jest wygodny ergonomiczny, i wbrew stereotypom wcale się tak nie psuje jak normalne samochody, czyli jak zadbasz tak długo pojeździsz.
~et_pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Podsumowując, auto bardzo przypadło mi do gustu. Świetnie się prowadzi i naprawdę daje dużo frajdy z jazdy. Z ciężkim sercem je sprzedaje, ale chce zachować pozytywne wspomnienia. Trochę się jednak boje kolejnych kilometrów po naszych drogach.
~michal
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
jedna z moich codziennych przyjemności - to przejechać się alfa -żałuje że do pracy mam tylko 5km - ale jak jest weekend często jeżdżę w bieszczady - tak żeby się przejechac (no i może ciut odpocząć) - mam nadzieję że to wystarczająca rekomendacja - polecam!
~Beata cellea@gazeta.pl
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
napisałabym doskonale gdyby nie dwie kosztowne niestety naprawy ale od jesieni : SPOKÓJ! Bo tak jak pisałam wcześniej, w końcu trafiłam na mechanika, który kocha Alfy. Mam nadzieję za rok napisać tu ,, doskonale\" bo to nieprzeciętne auto wiem to.
~adisonek v6
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
mam to autko od miesiaca nie interesuje mnie spalnie liczy sie frajda z jazdy auto ma sportowe zawieszenie swietnie sie trzyma trasy .no i te zegary :XD i ten komfort tez jadac a 5piatym biegu masz jeszcze jeden w zapasie ogolnie maszyna rakieta
~ziolek171@o2.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Moja alfa mam już przejechane prawie 190tys km a wiec jak by była tak awaryjna jak sie o niej mówi to już bym musiał ładować sporo pieniędzy, jednak tak nie jest.Dbam o to żeby wszystko robić na czas(olej,płyny,pasek) a Alfa daje mi radość z jazdy:)
~Ziolek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Moja alfa mam już przejechane prawie 190tys km a wiec jak by była tak awaryjna jak sie o niej mówi to już bym musiał ładować sporo pieniędzy, jednak tak nie jest.Dbam o to żeby wszystko robić na czas(olej,płyny,pasek) a Alfa daj mi radość z jazdy:)
~bartek
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Samochod przecietny nie iwekj co inni w nim widza jest kosztowny w utrzymaniu bardzo awaryjny czesci i naprawy drogie wiec dla przecietnych ludzi nie p[olecam ,Nie sugerujcie sie niska cena nie wziela sie z niczego .
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Auto inne niż wszystkie w tej klasie. Daje ogromną frajdę z jazdy i wciąż cieszy oko, choć to rocznik 2000. Mocne i oszczędne. Common Rail w wydaniu 2.4 JTD naprawdę pasuje do 156. W wersjach po liftingu oraz w 159 jest jeszcze lepiej.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I
7,2
11,7
12,4
~ALFISTA (Przeciwnik GOLFÓW {czyli KOŁKÓW} )
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Ja do tego auta nie mam zastrzezen (AD do punktu pierwszego). Super przyspiesza super V-max !!!!!!! Napewno ładniejsza od BMW i Mercedesa(moze nie lepsza ale ładniejsza napewno) (o Audi juz nic nie mówie) a o Golfie to nie wspomne (Golf to KOŁEK)