Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW 1997-2003 (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
auto na swoje możliwosci , wygląd , przyspieszenie i prędkosc ma bardzo niską cene!!!!!!! dokonale spojone i wykonane. przysoieszenie 1.6 ts 16V 125km wynosi ponizej 8 sekund a nie jak pisza ze 9,2s to nie prawda - sam sprawdzałem spokojnie zrobi setke w 8 s!!! V - max wynosi nie jak pisza 205km na godzine lecz powinnismy ujrzec na zegarach w nie długim czasie 210-220km na godzine !!!!!!!! sprawdzone alfa nie potrzebuje duzo czasu na uzyskanie...
~AAAAAAAAA
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
jeżeli nie masz co zrobić z 80 tys złotych, to kup alfę bez znaczenia na model, po roku masz nerwy w strzępach i stratę minimum 30 tys. na wartości, nie wliczałem w to kosztów taksi - trzeba czymś dojechać do pracy skoro twój samochód stoi cały czas w serwisie, słyszałem o rekordzistach którzy mieli swoje stałe miejsca postojowe w pkt. obsługi - skoro auto w warsztacie stoi 200 dni w roku. Pozatym polecam furę, przetrzymać 8 lat to już nikt...
~Technogil
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Za tą cenę takie wyposażenie to niewiele aut oferuje. Komfort, jakość wykończenie, wyposażenie i estetyka jak w żadnym innym. Słyszy się o awaryjności tych aut, ale to chyba jedynie osoby które mają samochód po to żeby wsiadać i jechać, bez zaglądania pod maskę. Ale dla takich osób to każde prędzej czy później jest awaryjne :)
~zaviaseq
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Mega tanie autka. Szukając autka do 10000 nie ma rywali. Super nadwozie, mocne silniki. Trzeba tylko dbać. Oleje, paski itp muszą być wymieniane od razu jak jest coś nie tak, bez czekania aż coś odpadnie psując przy tym kilka innych części, a co za tym idzie koszty napraw rosną kilkukrotnie niż przy wymianie jednej, wadliwej części.
~Daniel
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Wspaniałe auto za rozsądna cenę. Idealne dla kogoś , kto chce zrobić sobie z powszedniego dnia niedziele.Super wygląd, nie traci mimo swojego wieku.Chyba najladniejsze auto, jakie udało się wyprodukować.Chcesz być zadowolony ze swojego auta lepiej niż z żony? KUP ALFE 156 - naprawde warto
~sebastian
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
trwałość wachaczy zerowa, na gwarancji wymieniono przekł. kierowniczą, trzy razy sondę lambda, rozrusznik, silnik dławił się przez rok - serwis nie potrafił zlokaliować usterki w końcu wymieniono ukł. wtryskowy,
~majan
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Owszem usterek więcej niż w szkopskich szajswagonach, ale cena dużo niższa niz np. konkurencyjnych \"passków\", rekompensuje to przyszłe koszta napraw, z resztą zazwyczaj niezbyt poważnych.
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
za 23.000 auto z 1998r ze wszystkimi wygodami (klimatronik, ABS, EBD, poduszki, elektryka+ ladny design) auto dla milosnikow orginalnosci nie koniecznie w wydaniu BMW :-
~NicolaNicolano
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
za calkiem niewielkie pieniadze (golfy z tego rocznika sa drozsze - sic!) mam naprawde cool samochodzik - silnik wystarczajacy dla mnie, komfortowe wnetrze i naprawde spoko wyposazenie

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lukas NL !
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
W zakupie Alfa nie jest zbyt droga w porównaniu np do aut niemieckich a myśle że jakością i wyposażeniem absolutnie nie odbiega
Alfa Romeo 156 I Sedan