Lista ocen Alfa Romeo 159 (354)

2,4
~Krzysiek
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Samochód do którego trzeba mieć nerwy, Piękny jednak ciągle coś do roboty ,, co miesiąc coś nowego "
~Janek
Sedan 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Bardzo dobry samochód - godny polecenia. Oczywiście trzeba kupić dobry egzemplarz. \"Laleczek\" i \"igiełek\" nie brakuje a zdarza się obejrzeć kilka sztuk i nie ma co wybrać bo taka igiełka wcześniej zderzyła się z InterCity :)
~ADRIAN_FRANCJA_06610
Sedan 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
autko pieknie sie prezentuje,,, i nie ma ich za duzo :) ludzie sie boja tych aut,,, ale coz ich klopot,,, lepiej dla nich bo sie odruzniamy alfisci od tych niemieckich rysorakow !!:P hahahahaha ;) wszystko co wloskie jest pieeekne !!:)
~Alfick
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Kupione za pół ceny prawie nowe, więc nie ma co narzekać. Wspaniałe zawieszenie, nie mówiąc o linii nadwozia. Doskonałe materiały wykończeniowe.
~chruchru
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Auto daje bardzo dużą radość z jazdy. Wszyscy się za nim oglądają co łechta po próżności. Na szczęście nie ma tych aut za dużo więc jest sie troche indywidualistą. Jestem naprawde zadowolony.
~Canis
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
po prostu cacko, przepiękne auto, wygodne, w miarę oszczędne i ma to coś czego brakuje pospolitym na naszych drogach niemieckim konkurentom
~Janek
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Świetny samochód. Włosi w końcu poszli po rozum do głowy, i Alfa 159 to samochód trwały i śliczny. Alfa Romeo to ogromny skok jakościowy pod praktycznie każdym względem i wg mnie a mam porównianie nieporównywalnie lepszy od obecnych samochodów z grupy VAG. Zarówno silnik jak i jakość wykończenia przewyższa Passata, czy Audi A4. Tapicerka bez problemu wytrzymuje przebieg rzędu 200 tysięcy kilometrów bez oznak widocznego zużycia, fotele...
~jacek1241@interia.pl
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
DAJĘ dobrze bo to auto zupełnie nie na nasze drogi, w trasie na kolejnach jazda z duszą na ramieniu, założyłem wyższy profil opon i wtedy jako tako!!! Tragedia 10 cm krawęznika i zjazd z maksymalnym skrętem i zawsze wachacz haczy. Każdy przejazd to zapuszczanie żurawia co jest przed autem. Jazda to stres na maksa, a kiedyś na Śląsku to myslałem, że utknę przy tych dziurach. Natomiast byłem nią na zachodzie i to już inna bajka , po...
~159tka
Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
Nie będę tu się rozpisywał o nadwoziu, użytych materiałach, wnętrzu bo to jest kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje. Polecam stronę alfaholików jest to niezła kopalnia wiedzy.
~ricardo
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
LUDZIE CZĘSTO OCENIAJĄ NOWĄ ALFE SUGERUJĄC SIĘ NEGATYWNYMI OPINIAMI O TYCH STARSZYCH MODELACH, I TU ROBIĄ POTĘRZNY BŁĄD !!! NOWA ALFA ZROBIŁA OGROMNY SKOK NA PRZÓD 159 TO W `100% NOWA KONSTRUKCJA!!!! WSZYSTKO JEST INNE TYLKO ZNACZEK POZOSTAŁ TEN SAM!!!! Kupując zdrowy samochód z pewnością żałować nie będziemy!!! to auto przede wszystkim daje satysfakcje kierowcy z jazdy tym autem doskonale się prowadzi silnik płunnie przyspiesza!!! Laski jak...