Lista ocen Alfa Romeo 159 (355)

4,1
~robsonrt5
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Piękny wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny, niezawodny silnik diesla. Mój najlepszy wybór auta.
~14dziaban88
Sportwagon 2.0 JTDM 16v 170KM 125kW
170 koni ogolnie daje rade,choc przyznam szczerze spodziawalem się trochę wiecej (Silnik)
3,1
~adek
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Bez zastrzezen chociaz kultura pracy nie jes t idealna tak samo jak efekty akustyczne (Silnik)
3,1
~krzysztof_Łuszczek
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Jestem posiadaczem auta od września ubiegłego roku. Wcześniej jeździłem BMW e46 i Alfa kupiła mnie wyglądem z zewnątrz no i w środku. Po prostu piękne auto pomyślałem i pomimo uwag znajomych stwierdziłem że przecież wszystko jest do naprawy nawet jak coś się zepsuje. No i wygadałem Na pierwszy rzut poszedł silnik: urwane klapy wirowe więc głowica w góre i zaczęła się zabawa. Potem kpl sprzęgło z dwumasem. Hamulce i kpl zawieszenia przód.... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Uniquesilver
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Auto świetne w stosunku do konkurencyjnych modeli. Jakościowo można śmiało wrzucić auto do worka samochodów klasy premium. Zwraca na siebie uwagę, zarówno płci pieknej jak i brzydkiej, szczególnie w moim kolorze (rosso rubino). Auto w kombi jest dodatkowo nawet całkiem praktyczne. Jedyne zastrzeżenia- za niskie zawieszenie, tapicerka nie dla małych dzieci
~nikiii
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Jest to auto nie dla każdego!!! Tu chyb się każdy ze mną zgodzi!!! TECHNICZNIE ALFA NIGDY NIE BYŁA TAK DOBRA CHODZI MI GŁÓWNIE O DIESLA 1,9JTDM Z BMW 320D KTÓRE TO MA NAJLEPSZY SILNIK DO 2.0L RÓWNAĆ SIĘ RACZEJ NIE MOŻE ALE DĄŻY DO TEGO Z NAPRAWDE CIEKAWYM REZULTATEM! JETTE, ACCORDA OCTAVIE PEUGEOT 407 MAZDE 6, ALFA ZOSTAWIA W TYLE!!!! DO BMKI MERCA JESZCZE BRAKUJE. ALE MOŻE KIEDYŚ KTO WIE!
~stagoro
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Silnik o wystarczajacej mocy i dynamice choc czasami waga samochodu robi swoje i przydaloby sie ciut wiecej pod noga. (Silnik)
~Jacykos
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Ogólnie dardzo piękny samochód,który na pewno przyciąga wzrok na ulicy. Ale ma też swoje mankamenty.
~Luk
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Najlepsze kombi na rynku. Jednak panujący stereotyp powoduje, że nie zawładnęło rynkiem. I dobrze - dzięki temu to wyjątkowe auto z klasą.
~Andy
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Jak na 1,9 silniczek sprawuje się dobrze, w miarę elastyczny. Czasami brakuje mocy, ale przecież to nie 3 litry. (Silnik)