Lista ocen Alfa Romeo 159 (355)

3,4
~Kwiatu
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Silnik pracuje równo, cicho i bezproblemowo. Jak dotąd nie miałem żadnych usterek. (Silnik)
~UniqueSilver
Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Jak na diesla to super. Tylko na zimnym silniku troszkę klekocze, po chwili praktycznie silnik niesłyszalny (Silnik)
~Michał
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Niesamowity, prestiżowy wygląd, stojąc na ulicy, parkingu itd. auto budzi duże zainteresowane w śród przechodniów. Komfort prowadzenia śmiem twierdzić lepszy od Passata b6 o jakości już nie wspomnę wystarczy porównać opinie tegoż Passata z Alfą, gdzie Włoszka wypada lepiej.
~nojm
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
159 to niesamowity samochód. Znam Alfę MiTo, Guliettę, 156, 147 etc. W ogolę bardzo lube Alfy ... konkludując 159 to \"majstersztyk\" Alfy. Auto jest wykonane, oraz się prowadzi jak przystało na klasę PREMIUM. Przejedzcie się Audi i Alfą a zobaczycie miłą rożnicę na kożyść Alfy ! :)))
2,5
~TS
Sportwagon 2.4 JTDM 20v 200KM 147kW
Częste awarie, w tym niektóre ciężkie do zdiagnozowania. W nielicznych chwilach jak wszystko działa, samochód sprawia niesamowitą frajdę.
~Szyna
Sportwagon 2.0 JTDM 16v 170KM 125kW
Auto jest super jest to moja druga 159. Pierwsza jeździłem 4 lata bez żadnych problemów. Aktualnie posiadam wersje Ti super auto!
~Mike
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Auto rewelacyjne. Miało kilka wad jak każdy samochód, ale zdecydowanie wart polecenia.
~panzwrocławia
Sedan 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
bardzo dobry samochód do pracy dla osób bojących się wpadki z dieslem. Za auto jednak trzeba zapłacić, tanio nic nie ma i nie będzie. I pamiętajcie nikt dobrych samochodów nie sprzedaje na aukcjach. Kupujcie w salonie albo od kogoś zaufanego. Kupując taniego bubla psujecie później tylko opinie alfie.
2,9
~xylen
Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Przepiękna linia, a pod ładnym opakowaniem problemy, problemy i jeszcze raz problemy. Sprzedawałem z radością! Przy okazji dowiadując się, że cała lewa strona była... malowana. Ponieważ kupiłem nowy i nie malowałem lewej strony wiec wszystko wskazuje albo na nieuczciwego dealera albo na nieoczciwego producenta. Nigdy więcej AR!!!
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 159
7,8
11,0
~GRISZA
Sportwagon 1.9 JTS 160KM 118kW
Myśle że może niemieckie autka kiedyś były niezawodne ale włoskie zawsze były NAJŁADNIEJSZE wykonanie i estetyka jak w autku dużo wyszej klasy, a jeśli chodzi o niezawodność to do niedawna jezdiłem mercedesem i dlatego właśnie wymieniłem na ALFE 159 sportwagon najładniesze kombi na świecie ważne na parkingu przy centrum handlowym że nigdy sie nie pomyle bo stoi tylko jeden taki rekin